Modlitební řetěz za Samuela Vaňka 24/7- #prayforsamuel

Ať jsi kdokoli, děkuji Ti, že ses rozhodl(a) připojit se k modlitbám a navštívil(a) tuto stránku.
Samuel Vaněk před několika měsíci onemocněl rakovinou mozku. Se svou ženou, třemi malými dětmi a celou rodinou tak prožívají velmi těžké období. Sam podstoupil operaci a nyní absolvuje chemoterapie a ozařování.

Tato stránka je pozvánkou k tomu, abychom své jednotlivé modlitby za Sama a jeho blízké spojili v jednu velkou společnou – 7 dní v týdnu, 24 hodin denně. Je pozvánkou k rozhovoru s milujícím Bohem, kterého nemusíme prosbami přesvědčovat k něčemu, co dělá, tedy aby miloval Sama, jeho ženu a děti, rodiče a všechny, kterých se situace bytostně dotýká, a aby je posiloval fyzicky i psychicky. Je to také příležitost k vděčnosti za to, jak statečně jeho rodina nese těžkou a nejistou situaci, za to, jak Bůh povzbuzuje Sama v jeho zápase, za každého citlivého a vnímavého člověka, který je jim nablízku.

I vy se takto můžete připojit k těm mnoha, kdo se za Sama modlí už od diagnostikování jeho nemoci a kdo chtějí druhým pomáhat, povzbuzovat je a zmírňovat jejich bolest. Vím, co to znamenalo pro nás, když jsme jako rodina procházeli podobným obdobím při nemoci Alana Chlebka, a tak chci to, co jsme dostali, poslat zase dál.

S díky, Jakub Chládek

Jak na to?

  1. Vyber si čas, kdy se chceš modlit, a klikni na odpovídající políčko v kalendáři
  2. Vyplň formulář vpravo a postupuj dle instrukcí níže
  3. Natáhni si budík nebo si dej připomínku do mobilu
  4. Modli se

Připojuji se k modlitbě

E-mail se používá jako ochranný prvek proti nahlašování druhé osoby bez jejího vědomí. Proto prosím NEZAPOMEŇTE POTVRDIT svoji modlitbu pomocí odkazu v mailu, který vám bude i se stručným vysvětlením postupu automaticky odeslán.

POZN.: Pokud se připojujete víckrát, nezapomeňte, že potvrdit se musí každá modlitba jednotlivě. Potvrzení jedné modlitby se nevztahuje na žádnou jinou!

Dále e-mail využijeme pro případné zásadní informace o Samuelově léčbě nebo pro vzkazy jeho rodiny těm, kdo se do modlitby zapojí touto formou.

K žádným jiným účelům nebude váš email použit.

Zavřít

Modlitebníci (celkem 251)

Zobraz historii
Skryj historii
St 30.11.
00:00
JimmiNi sJIwogKLBVreoV, New York (NEPOTVRZENO)
JimmiNi sJIwogKLBVreoV, New York (NEPOTVRZENO)
JimmiNi sJIwogKLBVreoV, New York (NEPOTVRZENO)
JimmiNi sJIwogKLBVreoV, New York (NEPOTVRZENO)
Po 14.8.
19:30
Jakub Chládek, Frýdek
Po 14.8.
19:45
Jakub Chládek, Frýdek
Po 14.8.
20:00
L Ch., F-M
Po 14.8.
21:15
Danka Kogutová, Frýdlant nad Ostravicí
Po 14.8.
21:30
Soňa Pěkníková, Dobratice
Po 14.8.
21:45
T S, Krnov
Po 14.8.
22:00
Adam a Jarmila Koudelkovi, Lhota pod Libčany
Po 14.8.
22:15
Hana Horváthová, Úsobrno (NEPOTVRZENO)
Po 14.8.
22:30
Eva Pšenčíková, Šumperk
Po 14.8.
22:45
Irena Hašková , Letovice
Út 15.8.
05:00
Danka Kogutová, Frýdlant nad Ostravicí
Út 15.8.
05:15
Hana Horváthová, Úsobrno (NEPOTVRZENO)
Út 15.8.
05:30
Irena Hašková , Letovice
Út 15.8.
09:00
Eva Pšenčíková, Šumperk
Út 15.8.
10:15
Milena Staňková, Ostrava
Út 15.8.
13:00
Veronika Raszková, Ostrava
Út 15.8.
15:45
Lucie Vargova, Brno
Út 15.8.
16:30
Daniel Dorica, Lužice
Út 15.8.
17:00
Noema Čapková, Břeclav
Út 15.8.
18:00
Andrea Radomská, Čeladná
Út 15.8.
18:45
Barbora Miturová, Roubanina
Út 15.8.
19:45
Lenka Richterová Patrik Farkač, Dolní Libchavy
Út 15.8.
20:00
Mládež Karviná, Karviná, Orlová
Út 15.8.
21:00
Daniela Žůrková, Jevíčko
Út 15.8.
21:15
Jakub Chládek, Frýdek
Út 15.8.
21:30
Irena Hašková , Letovice
Marťa Kolářová (Majerová ), Břeclav
Út 15.8.
21:45
T S, Krnov
Út 15.8.
22:00
L Ch., F-M
Út 15.8.
22:15
Adam a Jarmila Koudelkovi, Lhota pod Libčany
Út 15.8.
22:30
Petr a Petra Rohanovi, Ostrava
Út 15.8.
22:45
Andrea Jelínková, Vrbno pod Pradědem
Út 15.8.
23:00
A O, Morava
Út 15.8.
23:15
Robosh Stebel, FM
Út 15.8.
23:30
Marťa Kolářová (Majerová ), Břeclav
Út 15.8.
23:45
Ján Krupa, Banská Bystrica
St 16.8.
00:00
Roman Černý, Česká Třebová
St 16.8.
05:00
Danka Kogutová, Frýdlant nad Ostravicí
St 16.8.
05:15
Hana Horváthová, Úsobrno (NEPOTVRZENO)
St 16.8.
06:00
Miriam Schejbalová, Brno
St 16.8.
07:45
Monika Činčalová, Břeclav 4
St 16.8.
08:00
Dagmar Labudová, Lanžhot
St 16.8.
08:15
Marťa Kolářová (Majerová ), Břeclav
St 16.8.
08:30
Pavla Motalová, Ostrava
St 16.8.
08:45
Jozef Plachý, Liptovský Mikuláš
St 16.8.
09:00
Michaela Voráčová, Lelekovice
St 16.8.
10:15
Milena Staňková, Ostrava
St 16.8.
11:15
Irena Černochová, Vyškov
St 16.8.
12:15
Marketa Slaninova, Nový Jičín
St 16.8.
12:45
Libuse Solichova, Ostrava
St 16.8.
13:00
Veronika Raszková, Ostrava
St 16.8.
14:30
Jiří Uhrín , Jihlava
St 16.8.
15:15
Daniel Dorica, Lužice
St 16.8.
16:00
Hana Efimova Kadlečíková, Roudnice nad Labem
St 16.8.
16:15
Karel Orlik, Bohumin 5
St 16.8.
19:00
Roman Černý, Česká Třebová
St 16.8.
19:15
Vlaďka Jarešová, Havířov (NEPOTVRZENO)
St 16.8.
19:30
Anna Tichá, Vyškov
St 16.8.
20:00
Andrea Radomská, Čeladná
St 16.8.
20:15
Andrea Šopoňová, Herzogenaurach
St 16.8.
20:30
Monika Dospivová, Vyškov
St 16.8.
20:45
Marťa Kolářová (Majerová ), Břeclav
St 16.8.
21:00
Roman Černý, Česká Třebová
St 16.8.
21:15
Jakub Chládek, Frýdek
St 16.8.
21:30
Irena Hašková , Letovice
St 16.8.
21:45
Pavla Kopáčková, Hradec Králové
St 16.8.
22:00
L Ch., F-M
St 16.8.
22:15
Adam a Jarmila Koudelkovi, Lhota pod Libčany
sona Brychtova, Břeclav 3
St 16.8.
22:30
M K, Frýdlant nad Ostravicí
St 16.8.
22:45
Vítek Vurst, Praha
St 16.8.
23:00
Miriam Císařová, Jičín
St 16.8.
23:15
Andrea Jelínková, Vrbno pod Pradědem
St 16.8.
23:30
Lenka Richterová Patrik Farkač, Libchavy
St 16.8.
23:45
Michal Dorica, Třinec
Čt 17.8.
04:45
Vlastik Kajzar, Havířov
Čt 17.8.
05:00
Jana Ciosková, Karviná
Čt 17.8.
05:15
Hana Horváthová, Úsobrno (NEPOTVRZENO)
Čt 17.8.
05:30
Noema Čapková, Břeclav
Čt 17.8.
05:45
Irena Černochová, Vyškov
Čt 17.8.
06:00
A O, Morava
Čt 17.8.
06:15
Andrea Jelínková, Vrbno pod Pradědem
Čt 17.8.
06:30
Andrea Jelínková, Vrbno pod Pradědem
Čt 17.8.
06:45
Jana Ciosková, Karviná
Čt 17.8.
08:30
Veronika Czopiková, Ostrava
Čt 17.8.
08:45
Marťa Kolářová (Majerová ), Břeclav
Čt 17.8.
09:00
Ivana Klečková, Sviadnov
Čt 17.8.
09:15
Anna Simakova, Příbram
Čt 17.8.
09:30
M K, Frýdlant nad Ostravicí
Čt 17.8.
12:15
Marťa Kolářová (Majerová ), Břeclav
Čt 17.8.
12:30
Marťa Kolářová (Majerová ), Břeclav
Lenka Jureckova, Brisbane, qld
Lucia Murínová, Banska Bystrica
Čt 17.8.
13:45
Erika Lipenská, Letohrad
Čt 17.8.
14:00
Eva Pšenčíková, Šumperk
Čt 17.8.
14:15
Petr Faraga, Znojmo
Čt 17.8.
15:15
L Ch., F-M
Čt 17.8.
15:45
Soňa Sílová , Praha
Čt 17.8.
16:15
Marcela F, Karviná
Čt 17.8.
18:15
J K, Frýdlant nad Ostravicí
Čt 17.8.
19:00
Dan Šída, Česká Třebová
Čt 17.8.
19:15
jana hanuliaková, martin
Čt 17.8.
19:30
Marka Sovišová, Mikulov
Čt 17.8.
19:45
m. bossányiová, senec
Čt 17.8.
20:00
Andrea Radomská, Čeladná
Čt 17.8.
20:15
Martin Žůrek, Zlín
Čt 17.8.
20:30
Monika Dospivová, Vyškov
Čt 17.8.
20:45
Zdeňka Šimová, Ostrava
Čt 17.8.
21:00
Daniela Žůrková, Jevíčko
Čt 17.8.
21:15
Jakub Chládek, Frýdek
Čt 17.8.
21:30
Marťa Kolářová (Majerová ), Břeclav
Čt 17.8.
21:45
Pavla Kopáčková, Hradec Králové
Čt 17.8.
22:00
L Ch., F-M
Čt 17.8.
22:15
Adam a Jarmila Koudelkovi, Lhota pod Libčany
Čt 17.8.
22:30
Irena Hašková , Letovice
Čt 17.8.
22:45
Vítek Vurst, Praha
Čt 17.8.
23:00
Miriam Císařová, Jičín
Čt 17.8.
23:15
Pavel Ruml, Brno
Čt 17.8.
23:30
Lenka Richterová Patrik Farkač, Libchavy
Čt 17.8.
23:45
Marťa Kolářová (Majerová ), Břeclav
Pá 18.8.
04:00
Jana Adámková, Moravská Třebová
Pá 18.8.
04:45
Vlastik Kajzar, Havířov
Pá 18.8.
05:00
Roman Černý, Česká Třebová
Pá 18.8.
05:15
Jan Fürst, Karviná-Ráj
Pá 18.8.
05:30
Jana Vojáčková, Nová Bystřice
Pá 18.8.
05:45
Irena Černochová, Vyškov
Pá 18.8.
06:00
Marek Kaba, Lučenec (NEPOTVRZENO)
Pá 18.8.
06:15
Blanka Štípková, Karviná
Pá 18.8.
06:30
m. bossányiová, senec
Pá 18.8.
06:45
Jana Adámková, Moravská Třebová
Pá 18.8.
07:15
Petr Faraga, Znojmo
Pá 18.8.
08:15
Žanet R, UH
Pá 18.8.
08:45
Noema Čapková, Břeclav
Pá 18.8.
09:00
Marťa Kolářová (Majerová ), Břeclav
Pá 18.8.
09:15
Anna Simakova, Příbram
Pá 18.8.
09:30
Jana Žižková, Břeclav
Pá 18.8.
10:45
Jana Adámková, Moravská Třebová
Pá 18.8.
12:00
Marťa Kolářová (Majerová ), Břeclav
Pá 18.8.
12:15
m. bossányiová, senec
Pá 18.8.
13:00
Jana Adámková, Moravská Třebová
Pá 18.8.
13:45
Jana Ciosková, Karviná
Pá 18.8.
14:00
sona Brychtova, Břeclav 3
Pá 18.8.
14:30
Eva Rafaj, Frýdlant n ostravici
Pá 18.8.
15:00
Jana Ciosková, Karviná
Pá 18.8.
15:45
Noema Čapková, Břeclav
Pá 18.8.
16:00
Noema Čapková, Břeclav
Pá 18.8.
17:00
Roman Černý, Česká Třebová
Pá 18.8.
18:00
Jana Jarešová, Choceň
Pá 18.8.
18:45
sona Brychtova, Břeclav 3
Pá 18.8.
19:00
Dan Šída, Česká Třebová
Pá 18.8.
19:15
Radka Čáslavová, Brno
Pá 18.8.
19:30
Ester Peggy Šťastná, Praha
Pá 18.8.
19:45
m. bossányiová, senec
Pá 18.8.
20:00
Andrea Radomská, Čeladná
Pá 18.8.
20:15
L Ch., F-M
Pá 18.8.
20:30
Marcela F, Karviná
Pá 18.8.
20:45
Žaneta K., Karviná
Pá 18.8.
21:00
Daniela Žůrková, Jevíčko
Pá 18.8.
21:15
Jakub Chládek, Frýdek
Pá 18.8.
21:30
Marťa Kolářová (Majerová ), Břeclav
Pá 18.8.
21:45
Pavla Kopáčková, Hradec Králové
Pá 18.8.
22:00
Irena Hašková , Letovice
Lydie Rafajova, Frydlant N/Ostr.
Pá 18.8.
22:15
Adam a Jarmila Koudelkovi, Lhota pod Libčany
Pá 18.8.
22:30
Marek W, F-M
Pá 18.8.
22:45
Vítek Vurst, Praha
Pá 18.8.
23:00
Radek Kocyan, Třinec
So 19.8.
05:00
Roman Černý, Česká Třebová
So 19.8.
06:00
Jana Jarešová, Choceň
So 19.8.
06:15
Jan Fürst, Karviná-Ráj
So 19.8.
06:30
m. bossányiová, senec
So 19.8.
06:45
Staňkova Vlasta, Frýdlant n/O
So 19.8.
07:00
Irena Hašková , Letovice
So 19.8.
07:15
Josef + Květa Peterkovi, Tyra 53 - Třinec
So 19.8.
07:45
Jana Adámková, Moravská Třebová
So 19.8.
08:30
Anna Tichá, Vyškov
So 19.8.
09:45
Marťa Kolářová (Majerová ), Břeclav
So 19.8.
10:00
Petr Faraga, Znojmo
So 19.8.
10:15
Milena Staňková, Ostrava
So 19.8.
12:00
Andrea Jelínková, Vrbno pod Pradědem
So 19.8.
12:15
m. bossányiová, senec
So 19.8.
14:00
Jan Rafaj, FnO
So 19.8.
15:15
Patrik Slezák, Půlpecen
So 19.8.
15:30
Andrea Šopoňová, Herzogenaurach
So 19.8.
17:00
Roman Černý, Česká Třebová
So 19.8.
19:00
Dan Šída, Česká Třebová
So 19.8.
19:30
Andrea Šopoňová, Herzogenaurach
So 19.8.
19:45
m. bossányiová, senec
So 19.8.
20:00
Andrea Radomská, Čeladná
So 19.8.
20:15
Staňkova Vlasta, Frýdlant n/O
So 19.8.
21:00
Daniela Žůrková, Jevíčko
So 19.8.
21:15
Jakub Chládek, Frýdek
So 19.8.
21:30
Marťa Kolářová (Majerová ), Břeclav
So 19.8.
21:45
Pavla Kopáčková, Hradec Králové
sona Brychtova, Břeclav 3
So 19.8.
22:00
Lydie Rafajova, Frydlant N/Ostr.
So 19.8.
22:15
Adam a Jarmila Koudelkovi, Lhota pod Libčany
So 19.8.
22:30
René Lauterbach, Vyškov
So 19.8.
22:45
Vítek Vurst, Praha
So 19.8.
23:30
Marťa Kolářová (Majerová ), Břeclav
Ne 20.8.
05:00
Roman Černý, Česká Třebová
Ne 20.8.
05:15
David Čančík, Praha 9 - Újezd nad Lesy
Ne 20.8.
06:00
Jana Jarešová, Choceň
Ne 20.8.
06:30
m. bossányiová, senec
Ne 20.8.
07:15
Ivana Klečková, Sviadnov
Ne 20.8.
08:00
Irena Hašková , Letovice
Ne 20.8.
09:00
Marťa Kolářová (Majerová ), Břeclav
Ne 20.8.
11:15
Milena Staňková, Ostrava
Ne 20.8.
12:15
m. bossányiová, senec
Ne 20.8.
14:00
Erika Lipenská, Letohrad
Ne 20.8.
14:15
Jan Rafaj, FnO
Marťa Kolářová (Majerová ), Břeclav
Ne 20.8.
17:00
Roman Černý, Česká Třebová
Ne 20.8.
18:00
Iva, Filip, Michaela Cihlářovi, Břežany 168
Ne 20.8.
19:00
Dan Šída, Česká Třebová
Ne 20.8.
19:45
m. bossányiová, senec
Ne 20.8.
20:00
Andrea Radomská, Čeladná
Ne 20.8.
21:00
Daniela Žůrková, Jevíčko
Ne 20.8.
21:15
Marťa Kolářová (Majerová ), Břeclav
Ne 20.8.
21:30
Marťa Kolářová (Majerová ), Břeclav
Ne 20.8.
21:45
Pavla Kopáčková, Hradec Králové
Ne 20.8.
22:00
Lydie Rafajova, Frydlant N/Ostr.
Ne 20.8.
22:15
Adam a Jarmila Koudelkovi, Lhota pod Libčany
Ne 20.8.
22:30
Jana Adámková, Moravská Třebová
Ne 20.8.
22:45
Vítek Vurst, Praha
Po 21.8.
04:45
Jana Jarešová, Choceň
Po 21.8.
05:00
Roman Černý, Česká Třebová
Po 21.8.
06:00
Peter Polehna, Pardubice
Po 21.8.
06:15
Peter Polehna, Pardubice
Po 21.8.
06:30
Peter Polehna, Pardubice
Po 21.8.
08:30
Marťa Kolářová (Majerová ), Břeclav
Po 21.8.
11:00
Bára Kosinová, Praha 9
Po 21.8.
11:30
Jiřina Pelechová, Karlovy Vary
Po 21.8.
14:00
Erika Lipenská, Letohrad
Po 21.8.
15:15
L Ch., F-M
Po 21.8.
19:30
Jaroslav Skála, Praha 9
Po 21.8.
20:45
Jiřina Pelechová, Karlovy Vary
Po 21.8.
21:00
Jana Adámková, Moravská Třebová
Po 21.8.
21:15
X X, ČT
Po 21.8.
21:30
Marťa Kolářová (Majerová ), Břeclav
Po 21.8.
21:45
Pavla Kopáčková, Hradec Králové
Po 21.8.
22:00
Irena Hašková , Letovice
Po 21.8.
22:15
Adam a Jarmila Koudelkovi, Lhota pod Libčany
Po 21.8.
22:30
Roman Černý, Česká Třebová
Po 21.8.
22:45
Jara Novy, Kynsperk nad Ohri
Po 21.8.
23:00
Lydie Rafajova, Frydlant N/Ostr.
Út 22.8.
04:45
Jana Jarešová, Choceň
Út 22.8.
05:00
Roman Černý, Česká Třebová
Út 22.8.
05:30
Libuše Matulová, Nový Jičín
Út 22.8.
05:45
Daniel Klaput, Karviná
Út 22.8.
06:30
Petr K, Nový Jičín (NEPOTVRZENO)
Út 22.8.
06:45
Jana Adámková, Moravská Třebová
Út 22.8.
07:00
Iveta Holubová, Hořovice
Út 22.8.
08:00
Marek Škrla, Tábor
Út 22.8.
08:15
Věra Řádková, Žďár nad Sázavou (NEPOTVRZENO)
Út 22.8.
08:30
Gustav Kloda, Třinec
Út 22.8.
08:45
Helena Balcarová, Třinec
Út 22.8.
09:00
Marťa Kolářová (Majerová ), Břeclav
Trčkovi Jana a Milan, Trutnov
Út 22.8.
09:15
Jiřina Pelechová, Karlovy Vary
Út 22.8.
09:30
Trčkovi Jana a Milan, Trutnov
Út 22.8.
09:45
Jana Adámková, Moravská Třebová
Út 22.8.
10:00
Milena PLANDOROVÁ, Suchdol nad Odrou
Út 22.8.
10:15
Eva Ramiková, Plzeň 1
Út 22.8.
10:30
Pavel Smolka, Sedlčany
Út 22.8.
11:00
Milada Macháňová, Třebotov
Út 22.8.
11:45
Alena Smíšková, Znojmo
Út 22.8.
12:00
Karolina Kačírková, Příbram
Út 22.8.
12:15
František Gubanyi, Ostrava
Út 22.8.
12:45
Natálie Turková, Praha
Jana Illetšková, Praha
Út 22.8.
14:00
Ludmila Šťastná, Český Těšín
Ludmila Šťastná, Český Těšín (NEPOTVRZENO)
Út 22.8.
14:15
Jana Küschallová, Jindřichův Hradec
Út 22.8.
14:30
Jana Küschallová, Jindřichův Hradec
Út 22.8.
15:00
Jana Melichová, Leština
Út 22.8.
18:00
Jarmila Prymusová, Ostrava
Út 22.8.
19:00
Dan Šída, Česká Třebová
Vladimír Rieglovi, Semily-Podmoklice
Út 22.8.
19:15
Renata Gorylová, Třinec
Út 22.8.
19:30
Jana Lukšíková, Slavičín
Út 22.8.
19:45
Zdena Lokvencova, Upice
Út 22.8.
20:00
Eva a Olda Wagenknechtovi, Malé Svatonovice
Út 22.8.
20:15
Jana Illetšková Michal Vrba, Plzeň (NEPOTVRZENO)
Út 22.8.
20:30
T S, Krnov
Út 22.8.
20:45
Eva Ramiková, Plzeň 1
Út 22.8.
21:00
Daniela Žůrková, Jevíčko
Út 22.8.
21:15
L Ch., F-M
Út 22.8.
21:30
Marťa Kolářová (Majerová ), Břeclav
Út 22.8.
21:45
Pavla Kopáčková, Hradec Králové
Út 22.8.
22:00
Irena Hašková , Letovice
Út 22.8.
22:15
Adam a Jarmila Koudelkovi, Lhota pod Libčany
Út 22.8.
22:30
Jiřina Pelechová, Karlovy Vary
Út 22.8.
22:45
iva vrbova, plzen
Lucia Murínová, Banska Bystrica
Út 22.8.
23:00
Trčkovi Jana a Milan, Trutnov
L Šumná, Praha
Út 22.8.
23:15
Simona Mojtová, Bratislava
Kateřina T., Červený Kostelec
Út 22.8.
23:30
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
Út 22.8.
23:45
Eva Ramiková, Plzeň 1
St 23.8.
00:00
Gabriela Dobešová, Vážany
St 23.8.
00:30
Dagmar Pejšová, Ostrava 3
St 23.8.
01:00
Jana Kolesárová, Bratislava
St 23.8.
01:15
Jana Kolesárová, Bratislava
St 23.8.
02:00
Vladislav Popelka, České Budějovice
St 23.8.
04:45
Jana Jarešová, Choceň
St 23.8.
05:30
Karolina Kačírková, Příbram
St 23.8.
05:45
Libuše Matulová, Nový Jičín
Vratislava Bilová, Slavičín
St 23.8.
06:00
Yaroslava Horlenko, Nenacovice
Jana Popelková, České Budejovice (NEPOTVRZENO)
St 23.8.
06:15
Ria Gulášová, Košice
Kateřina T., Červený Kostelec
St 23.8.
06:30
Petr K, Nový Jičín (NEPOTVRZENO)
St 23.8.
06:45
Dan Hrdinka, Praha
St 23.8.
07:00
Iveta Holubová, Hořovice
Vladimír Rieglovi, Semily-Podmoklice
St 23.8.
07:15
Slávka Slobodová, Bratislava
St 23.8.
07:30
Tomáš Dymáček, Tišnov
Marťa Kolářová (Majerová ), Břeclav
St 23.8.
07:45
Jitka Vedralová, Praha
St 23.8.
08:00
Roman Sláma, Příbram
St 23.8.
08:15
Jitka Pohanková, Petříkov
St 23.8.
08:30
Zdena Lokvencova, Upice
St 23.8.
08:45
Jarmila Buroňova , Hnojník
St 23.8.
09:00
Marťa Kolářová (Majerová ), Břeclav
St 23.8.
09:15
Daniela Trulíková, Jaroměř
M G, Košice
St 23.8.
10:00
Jiřina Pelechová, Karlovy Vary
St 23.8.
11:45
Eva Moskalova, Koprivnice
St 23.8.
12:00
Karolina Kačírková, Příbram
Vladimír Rieglovi, Semily-Podmoklice
St 23.8.
12:30
Jitka Pohanková, Petříkov
Vladimír Rieglovi, Semily-Podmoklice
St 23.8.
12:45
Jana Melichová, Leština
Vladimír Rieglovi, Semily-Podmoklice
St 23.8.
13:00
Ludmila Šťastná, Český Těšín
St 23.8.
14:30
Jana Melichová, Leština
St 23.8.
14:45
Jana Adámková, Moravská Třebová
St 23.8.
15:15
L Ch., F-M
Vladimír Rieglovi, Semily-Podmoklice
St 23.8.
15:30
Petr Pimek, Ostrava
St 23.8.
16:30
Jarmila Valešková, Praha 4
St 23.8.
17:00
Dana Horeličanová, Vendryně
St 23.8.
17:15
Jana Vojáčková, Nová Bystřice
Jana Vojáčková, Nová Bystřice (NEPOTVRZENO)
St 23.8.
17:30
Lenka Lukáčová, San Jose
St 23.8.
18:45
Kateřina T., Červený Kostelec
Vladimír Rieglovi, Semily-Podmoklice
St 23.8.
19:00
Dan Šída, Česká Třebová
St 23.8.
20:00
Renata Gorylová, Třinec
St 23.8.
20:15
Pavla Šustková, Praha
Vladimír Rieglovi, Semily-Podmoklice
St 23.8.
20:30
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
Vladimír Rieglovi, Semily-Podmoklice
St 23.8.
20:45
Jitka Obšilová, Olomouc
St 23.8.
21:00
Daniela Žůrková, Jevíčko
St 23.8.
21:15
T S, Krnov
St 23.8.
21:30
Marťa Kolářová (Majerová ), Břeclav
St 23.8.
21:45
Pavla Kopáčková, Hradec Králové
St 23.8.
22:00
Irena Hašková , Letovice
Jiřina Pelechová, Karlovy Vary
St 23.8.
22:15
Adam a Jarmila Koudelkovi, Lhota pod Libčany
St 23.8.
22:30
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
St 23.8.
22:45
Robosh Stebel, FM
St 23.8.
23:00
Jarmila Buroňova , Hnojník
St 23.8.
23:30
Martin Toman, Kožušany
St 23.8.
23:45
Eva Ramiková, Plzeň 1
Čt 24.8.
00:00
Miroslav+Anna V., Karviná
Čt 24.8.
00:15
Miroslav+Anna V., Karviná
Čt 24.8.
03:15
Jana Adámková, Moravská Třebová
Čt 24.8.
04:30
Jana Jarešová, Choceň
Čt 24.8.
04:45
Jiřina Pelechová, Karlovy Vary
Čt 24.8.
05:00
Roman Černý, Česká Třebová
Čt 24.8.
05:15
Ludmila Šťastná, Český Těšín
Čt 24.8.
05:30
Vratislava Bilová, Slavičín
Čt 24.8.
05:45
Karolina Kačírková, Příbram
Čt 24.8.
06:00
Yaroslava Horlenko, Nenacovice
Čt 24.8.
06:15
Slávka Slobodová, Bratislava
Čt 24.8.
06:30
Vladimír Rieglovi, Semily-Podmoklice
Petr K, Nový Jičín (NEPOTVRZENO)
Čt 24.8.
06:45
Dan Hrdinka, Praha
Čt 24.8.
07:00
Iveta Holubová, Hořovice
Vladimír Rieglovi, Semily-Podmoklice
Čt 24.8.
07:15
Jana Melichová, Leština
Čt 24.8.
07:30
Peter Polehna, Pardubice
Čt 24.8.
07:45
Zdena Lokvencova, Upice
Čt 24.8.
08:00
Jana Lukšíková, Slavičín
Čt 24.8.
08:15
Jitka Pohanková, Petříkov
Čt 24.8.
08:30
Olga Turnova, Petrikov
Čt 24.8.
09:00
Marťa Kolářová (Majerová ), Břeclav
Čt 24.8.
09:15
Eva Hruba, Vernéřovice
Čt 24.8.
09:45
Martin Toman, Kožušany
Čt 24.8.
11:00
Jana a Olda Švehlovi, Strakonice
Čt 24.8.
11:30
Vladimír Rieglovi, Semily-Podmoklice
Čt 24.8.
12:00
Karolina Kačírková, Příbram
Vladimír Rieglovi, Semily-Podmoklice
Čt 24.8.
12:15
m. bossányiová, senec
Čt 24.8.
12:45
Vladimír Rieglovi, Semily-Podmoklice
Čt 24.8.
13:30
Ludmila Šťastná, Český Těšín
Vladimír Rieglovi, Semily-Podmoklice
Čt 24.8.
13:45
Lydie Rafajova, Frydlant N/Ostr.
Čt 24.8.
15:15
L Ch., F-M
Vladimír Rieglovi, Semily-Podmoklice
Čt 24.8.
15:30
Petr Pimek, Ostrava
Marťa Kolářová (Majerová ), Břeclav
Čt 24.8.
15:45
Rosťa Homola, Písek
Čt 24.8.
16:45
Marcela Růžičková, Strakonice
Čt 24.8.
17:00
Roman Černý, Česká Třebová
Čt 24.8.
17:15
Ester a Viktor Škodovi, Trutnov
Čt 24.8.
17:30
Lydie Rafajova, Frydlant N/Ostr.
Čt 24.8.
18:15
Ester a Viktor Škodovi, Trutnov
Čt 24.8.
18:30
Jana a Olda Švehlovi, Strakonice
Čt 24.8.
18:45
Vladimír Rieglovi, Semily-Podmoklice
Čt 24.8.
19:00
Helena Moslerová, Vimperk
Čt 24.8.
19:15
Ester a Viktor Škodovi, Trutnov
Čt 24.8.
19:30
m. bossányiová, senec
Čt 24.8.
19:45
Jitka Pohanková, Petříkov
Čt 24.8.
20:00
Peter a Lenka Číkovi, Praha
Vladimír Rieglovi, Semily-Podmoklice
Čt 24.8.
20:45
Jitka Karabínošová, Brno
Čt 24.8.
21:00
Trčkovi Jana a Milan, Trutnov
Čt 24.8.
21:15
Renata Gorylová, Třinec
Čt 24.8.
21:30
Marťa Kolářová (Majerová ), Břeclav
Čt 24.8.
21:45
Pavla Kopáčková, Hradec Králové
Vladimír Rieglovi, Semily-Podmoklice
Čt 24.8.
22:00
Irena Hašková , Letovice
Jiřina Pelechová, Karlovy Vary
Čt 24.8.
22:15
Adam a Jarmila Koudelkovi, Lhota pod Libčany
Milan Drobík, Týn nad Bečvou
Čt 24.8.
22:30
Lucia Murínová, Banska Bystrica
Čt 24.8.
22:45
Jaruška Dubová, Písek
Čt 24.8.
23:00
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
Čt 24.8.
23:15
Jana Adámková, Moravská Třebová
Čt 24.8.
23:30
Martin Magenheim, Petřvald u N.J.
Čt 24.8.
23:45
Martin Toman, Kožušany
Pá 25.8.
00:00
Petr a Petra Rohanovi, Ostrava
Pá 25.8.
03:00
Dana Horeličanová, Vendryně
Lenka Jureckova, Brisbane, qld
Pá 25.8.
04:30
Jana Jarešová, Choceň
Pá 25.8.
04:45
Jiřina Pelechová, Karlovy Vary
Pá 25.8.
05:00
Roman Černý, Česká Třebová
Pá 25.8.
05:15
Ludmila Šťastná, Český Těšín
Pá 25.8.
05:30
Vratislava Bilová, Slavičín
Pá 25.8.
05:45
Libuše Matulová, Nový Jičín
Pá 25.8.
06:00
Yaroslava Horlenko, Nenacovice
Pá 25.8.
06:15
Slávka Slobodová, Bratislava
Pá 25.8.
06:30
Petr K, Nový Jičín (NEPOTVRZENO)
Pá 25.8.
06:45
Dan Hrdinka, Praha
Vladimír Rieglovi, Semily-Podmoklice
Pá 25.8.
07:00
Iveta Holubová, Hořovice
Pá 25.8.
07:15
Karolina Kačírková, Příbram
Pá 25.8.
07:30
Helena Moslerová, Vimperk
Pá 25.8.
07:45
Jana a Olda Švehlovi, Strakonice
Pá 25.8.
08:00
Milan Drobík, Týn nad Bečvou
Pá 25.8.
08:15
Jitka Pohanková, Petříkov
Pá 25.8.
08:30
Zdena Lokvencova, Upice
Pá 25.8.
08:45
Lucia Murínová, Banska Bystrica
Pá 25.8.
09:00
Olga Turnova, Petrikov
Pá 25.8.
09:15
robert martini, brno
Pá 25.8.
09:30
Marťa Kolářová (Majerová ), Břeclav
Pá 25.8.
09:45
robert martini, brno
Pá 25.8.
10:00
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
Pá 25.8.
10:15
Milena Staňková, Ostrava
Pá 25.8.
10:30
Regi Jenšovská, Turnov
Pá 25.8.
11:00
Martina Zdražilová, Tismice
Pá 25.8.
11:15
Martina Zdražilová, Tismice
Pá 25.8.
12:00
Karolina Kačírková, Příbram
Pá 25.8.
12:15
m. bossányiová, senec
Pá 25.8.
12:30
Vladimír Rieglovi, Semily-Podmoklice
Pá 25.8.
13:00
Renata Gorylová, Třinec
Pá 25.8.
13:15
Helen Žúborová, Bratislava
Pá 25.8.
13:30
Ludmila Šťastná, Český Těšín
Pá 25.8.
13:45
robert martini, brno
Pá 25.8.
15:00
Vladimír Rieglovi, Semily-Podmoklice
Pá 25.8.
15:15
L Ch., F-M
Pá 25.8.
15:45
robert martini, brno
Pá 25.8.
16:00
Jaruška Dubová, Písek
Pá 25.8.
16:15
robert martini, brno
Pá 25.8.
16:45
robert martini, brno
Pá 25.8.
17:00
robert martini, brno
Pá 25.8.
18:30
Jana a Olda Švehlovi, Strakonice
Pá 25.8.
18:45
Vladimír Rieglovi, Semily-Podmoklice
Pá 25.8.
19:00
Dan Šída, Česká Třebová
Pá 25.8.
19:30
m. bossányiová, senec
Pá 25.8.
19:45
Jitka Pohanková, Petříkov
Pá 25.8.
20:00
Peter a Lenka Číkovi, Praha
Pá 25.8.
20:15
Lenka Přecechtělová, Ostrava
Pá 25.8.
20:30
Marťa Kolářová (Majerová ), Břeclav
Pá 25.8.
20:45
Roman Černý, Česká Třebová
Pá 25.8.
21:00
Daniela Žůrková, Jevíčko
Pá 25.8.
21:15
Vladimír Rieglovi, Semily-Podmoklice
Pá 25.8.
21:30
Jiřina Pelechová, Karlovy Vary
Pá 25.8.
21:45
Pavla Kopáčková, Hradec Králové
Pá 25.8.
22:00
Irena Hašková , Letovice
Pá 25.8.
22:15
Adam a Jarmila Koudelkovi, Lhota pod Libčany
Pá 25.8.
22:30
Aleš Trdla, České Budějovice
Pá 25.8.
22:45
Ondřej Mika, Petrov
Pá 25.8.
23:00
Helena Gomolová, Brno
X X, Znojmo
Jarmila Barnincová, Hladké Životice
Pá 25.8.
23:15
Helena Balcarová, Třinec
Pá 25.8.
23:30
Martin Magenheim, Petřvald u N.J.
Pá 25.8.
23:45
Eliška Čičelová , Vlčnov
So 26.8.
00:00
Jirka Tomášek, Praha
So 26.8.
00:15
Michal JURKOVSKY, Bracknell
So 26.8.
03:00
Dana Horeličanová, Vendryně
So 26.8.
04:00
Jan Nikerle, České Budějovice
So 26.8.
05:00
Roman Černý, Česká Třebová
So 26.8.
05:30
Vratislava Bilová, Slavičín
So 26.8.
05:45
Jitka Pohanková, Petříkov
So 26.8.
06:00
Yaroslava Horlenko, Nenacovice
So 26.8.
06:15
Libuše Matulová, Nový Jičín
So 26.8.
06:30
Petr K, Nový Jičín (NEPOTVRZENO)
So 26.8.
06:45
Vladimír Rieglovi, Semily-Podmoklice
So 26.8.
07:00
Iveta Holubová, Hořovice
So 26.8.
07:15
Karolina Kačírková, Příbram
So 26.8.
07:30
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
So 26.8.
07:45
Jiřina Pelechová, Karlovy Vary
So 26.8.
08:00
m. bossányiová, senec
So 26.8.
08:15
Květa Ceplová, Praha
So 26.8.
08:30
Jana Popelková, České Budejovice (NEPOTVRZENO)
So 26.8.
08:45
Jana Melichová, Leština
So 26.8.
09:00
Gabka Tomášková, Praha
So 26.8.
09:15
Karla Urbankova, Zvolen
So 26.8.
09:30
Marťa Kolářová (Majerová ), Břeclav
So 26.8.
10:15
Milena Staňková, Ostrava
So 26.8.
13:15
Renata Gorylová, Třinec
So 26.8.
13:30
Jitka a Vítek Chánovi, Vamberk
So 26.8.
13:45
Helena Balcarová, Třinec
So 26.8.
14:15
Ludmila Šťastná, Český Těšín
So 26.8.
16:00
Vladimír Rieglovi, Semily-Podmoklice
So 26.8.
16:45
Lydie Rafajova, Frydlant N/Ostr.
So 26.8.
17:00
Ester a Viktor Škodovi, Trutnov
So 26.8.
17:15
Roman Černý, Česká Třebová
So 26.8.
17:45
Martina Zdražilová, Tismice
So 26.8.
18:00
Ester a Viktor Škodovi, Trutnov
So 26.8.
18:30
Jana Melichová, Leština
So 26.8.
18:45
Vladimír Rieglovi, Semily-Podmoklice
So 26.8.
19:00
Dan Šída, Česká Třebová
So 26.8.
19:15
Hana Matýsová, Šumperk
So 26.8.
19:30
m. bossányiová, senec
So 26.8.
19:45
Jitka Pohanková, Petříkov
So 26.8.
20:00
Teodor Knobloch, Costa Volpino Italie
So 26.8.
20:30
Radek Š, Třinec
So 26.8.
20:45
Lena Lipertová, kladno
So 26.8.
21:00
Jiřina Pelechová, Karlovy Vary
Vladimír Rieglovi, Semily-Podmoklice
So 26.8.
21:15
Miroslav+Anna V., Karviná
So 26.8.
21:30
Marťa Kolářová (Majerová ), Břeclav
So 26.8.
21:45
Pavla Kopáčková, Hradec Králové
So 26.8.
22:00
Irena Hašková , Letovice
So 26.8.
22:15
Adam a Jarmila Koudelkovi, Lhota pod Libčany
So 26.8.
22:45
Karolina Kačírková, Příbram
So 26.8.
23:00
Ludvík Kohoutek, Hodějice
So 26.8.
23:30
Martin Magenheim, Petřvald u N.J.
So 26.8.
23:45
Alena Bartošicová Bartošicová, Kolín
Ne 27.8.
00:00
Martina Zdražilová, Tismice
Ne 27.8.
00:15
Martina Zdražilová, Tismice
Ne 27.8.
03:00
Dana Horeličanová, Vendryně
Ne 27.8.
03:45
Jana Adámková, Moravská Třebová
Ne 27.8.
04:00
Jana Adámková, Moravská Třebová
Ne 27.8.
05:00
Roman Černý, Česká Třebová
Ne 27.8.
05:15
Ludmila Šťastná, Český Těšín
Ne 27.8.
05:30
Vratislava Bilová, Slavičín
Ne 27.8.
05:45
Libuše Matulová, Nový Jičín
Ne 27.8.
06:00
Jana Popelková, České Budejovice (NEPOTVRZENO)
Ne 27.8.
06:15
Jiří Kisza, Smilovice u Třince
Ne 27.8.
06:30
Jitka Pohanková, Petříkov
Ne 27.8.
06:45
Yaroslava Horlenko, Nenacovice
Vladimír Rieglovi, Semily-Podmoklice
Ne 27.8.
07:00
Iveta Holubová, Hořovice
Radim Kollár, Dobratice 222
Ne 27.8.
07:15
m. bossányiová, senec
Ne 27.8.
07:30
Jana Melichová, Leština
Ne 27.8.
07:45
Regi Jenšovská, Turnov
Ne 27.8.
09:00
Jaruška Dubová, Písek
Ne 27.8.
09:30
Marťa Kolářová (Majerová ), Břeclav
Ne 27.8.
10:00
Jiřina Pelechová, Karlovy Vary
Ne 27.8.
10:15
Karolina Kačírková, Příbram
Ne 27.8.
10:30
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
Ne 27.8.
11:30
Vladimír Rieglovi, Semily-Podmoklice
Ne 27.8.
14:00
Jaruška Dubová, Písek
Ne 27.8.
14:15
Jaruška Dubová, Písek
Ne 27.8.
14:30
Jaruška Dubová, Písek
Ne 27.8.
14:45
Jaruška Dubová, Písek
Ne 27.8.
15:00
Jaruška Dubová, Písek
Ne 27.8.
15:15
Jaruška Dubová, Písek
Ne 27.8.
15:30
Hana Matýsová, Šumperk
Ne 27.8.
16:00
Vladimír Rieglovi, Semily-Podmoklice
Ne 27.8.
16:15
Roman Černý, Česká Třebová
Ne 27.8.
18:15
Eliška Čičelová , Vlčnov
Ne 27.8.
18:45
Vladimír Rieglovi, Semily-Podmoklice
Ne 27.8.
19:00
Jana Melichová, Leština
Dan Šída, Česká Třebová
Ne 27.8.
19:30
m. bossányiová, senec
Ne 27.8.
19:45
Jitka Pohanková, Petříkov
Ne 27.8.
20:15
Lena Lipertová, kladno
Ne 27.8.
21:00
Daniela Žůrková, Jevíčko
Ne 27.8.
21:15
Karolina Kačírková, Příbram
Ne 27.8.
21:30
Marťa Kolářová (Majerová ), Břeclav
Ne 27.8.
21:45
Vladimír Rieglovi, Semily-Podmoklice
Ne 27.8.
22:00
Irena Hašková , Letovice
Pavel Koběrský, Orlová (NEPOTVRZENO)
Ne 27.8.
22:15
Adam a Jarmila Koudelkovi, Lhota pod Libčany
Ne 27.8.
22:30
Zlatuše Vašíčková, Příbram
Ne 27.8.
22:45
Marie Kvaltýnová, Hodějice
Ne 27.8.
23:00
Ludvík Kohoutek, Hodějice
Ne 27.8.
23:15
Jarmila Prymusová, Ostrava
Ne 27.8.
23:30
Martin Magenheim, Petřvald u N.J.
Po 28.8.
00:30
Dana Horeličanová, Vendryně
Po 28.8.
03:00
Dana Horeličanová, Vendryně
Po 28.8.
04:45
Romana Caldrová, Jablonec nad Nisou
Po 28.8.
05:00
Roman Černý, Česká Třebová
Po 28.8.
05:15
Zlatuše Vašíčková, Příbram
Po 28.8.
05:30
Vratislava Bilová, Slavičín
Po 28.8.
05:45
Libuše Matulová, Nový Jičín
Po 28.8.
06:00
Jana Popelková, České Budejovice (NEPOTVRZENO)
Po 28.8.
06:15
m. bossányiová, senec
Po 28.8.
06:45
Vladimír Rieglovi, Semily-Podmoklice
Po 28.8.
07:00
Iveta Holubová, Hořovice
Po 28.8.
07:15
Jana Melichová, Leština
Po 28.8.
07:30
Karolina Kačírková, Příbram
Po 28.8.
07:45
Martin Toman, Kožušany
Po 28.8.
08:15
Jitka Pohanková, Petříkov
Po 28.8.
08:30
Marťa Kolářová (Majerová ), Břeclav
Po 28.8.
08:45
Renata Gorylová, Třinec
Po 28.8.
09:00
Věra Řádková, Ž (NEPOTVRZENO)
Po 28.8.
10:15
Jana a Olda Švehlovi, Strakonice
Po 28.8.
10:45
Martin Toman, Kožušany
Martin Toman, Kožušany (NEPOTVRZENO)
Po 28.8.
11:45
m. bossányiová, senec
Po 28.8.
12:00
Jaruška Dubová, Písek
Po 28.8.
12:15
Jaruška Dubová, Písek
Po 28.8.
12:30
Jaruška Dubová, Písek
Po 28.8.
12:45
Jaruška Dubová, Písek
Po 28.8.
13:00
Jaruška Dubová, Písek
Po 28.8.
13:15
Jana Hořínková, Brno
Po 28.8.
13:30
robert martini, brno
Po 28.8.
13:45
robert martini, brno
Po 28.8.
14:00
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
Po 28.8.
15:00
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
Po 28.8.
16:00
Halina Gorná, Třinec
Po 28.8.
17:00
Ester a Viktor Škodovi, Trutnov
Po 28.8.
17:15
Roman Černý, Česká Třebová
Po 28.8.
18:00
Zden a Jana Kubíkovi, Vrčeň
Po 28.8.
18:15
robert martini, brno
Po 28.8.
18:30
robert martini, brno
Po 28.8.
18:45
Vladimír Rieglovi, Semily-Podmoklice
Po 28.8.
19:00
Dan Šída, Česká Třebová
Po 28.8.
19:15
Jana Melichová, Leština
Po 28.8.
19:30
Ester a Viktor Škodovi, Trutnov
Po 28.8.
19:45
m. bossányiová, senec
Po 28.8.
20:00
Jana a Olda Švehlovi, Strakonice
Po 28.8.
20:45
Milan Bendl, Děčín
Po 28.8.
21:00
Daniela Žůrková, Jevíčko
Po 28.8.
21:15
Karolina Kačírková, Příbram
Po 28.8.
21:30
Vladimír Rieglovi, Semily-Podmoklice
Po 28.8.
21:45
Marťa Kolářová (Majerová ), Břeclav
Po 28.8.
22:00
Irena Hašková , Letovice
Po 28.8.
22:15
Adam a Jarmila Koudelkovi, Lhota pod Libčany
Po 28.8.
22:30
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
Po 28.8.
22:45
Marie Kvaltýnová, Hodějice
Zlatuše Vašíčková, Příbram
Po 28.8.
23:00
Jiří Komárek, Ostřešany
Po 28.8.
23:15
Miroslav+Anna V., Karviná
Po 28.8.
23:30
Martin Magenheim, Petřvald u N.J.
Út 29.8.
00:45
Marek Jurczek, Baska
Út 29.8.
04:45
Romana Caldrová, Jablonec nad Nisou
Út 29.8.
05:00
Roman Černý, Česká Třebová
Út 29.8.
05:30
Vratislava Bilová, Slavičín
Út 29.8.
05:45
Martina Zdražilová, Tismice
Út 29.8.
06:00
Yaroslava Horlenko, Nenacovice
Út 29.8.
06:15
Jana Popelková, České Budejovice (NEPOTVRZENO)
Út 29.8.
06:30
Jitka Pohanková, Petříkov
Út 29.8.
06:45
Vladimír Rieglovi, Semily-Podmoklice
Út 29.8.
07:00
Iveta Holubová, Hořovice
Út 29.8.
07:15
m. bossányiová, senec
Út 29.8.
07:30
Karolina Kačírková, Příbram
Út 29.8.
07:45
Trčkovi Jana a Milan, Trutnov
Út 29.8.
09:30
Marťa Kolářová (Majerová ), Břeclav
Út 29.8.
09:45
Jana a Olda Švehlovi, Strakonice
Út 29.8.
10:00
Renata Gorylová, Třinec
Út 29.8.
11:15
Věra Řádková, Ž (NEPOTVRZENO)
Út 29.8.
11:45
Halina Gorná, Třinec
Út 29.8.
12:00
Marie Kvaltýnová, Hodějice
Út 29.8.
13:00
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
Út 29.8.
14:00
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
Út 29.8.
14:15
robert martini, brno
Út 29.8.
14:30
robert martini, brno
Út 29.8.
14:45
Jana Melichová, Leština
Út 29.8.
15:00
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
Út 29.8.
15:45
Jana Melichová, Leština
Út 29.8.
16:00
Vladimír Rieglovi, Semily-Podmoklice
Út 29.8.
16:45
Miroslav+Anna V., Karviná
Út 29.8.
17:00
Roman Černý, Česká Třebová
Út 29.8.
18:45
Vladimír Rieglovi, Semily-Podmoklice
Út 29.8.
19:00
Dan Šída, Česká Třebová
Út 29.8.
19:45
Zdena Lokvencova, Upice
Út 29.8.
20:00
Jana a Olda Švehlovi, Strakonice
Út 29.8.
20:30
Marťa Kolářová (Majerová ), Břeclav
Út 29.8.
20:45
Milan Bendl, Děčín
Út 29.8.
21:15
Karolina Kačírková, Příbram
Út 29.8.
21:30
Vladimír Rieglovi, Semily-Podmoklice
Út 29.8.
21:45
Jana Adámková, Moravská Třebová
Út 29.8.
22:00
Irena Hašková , Letovice
Út 29.8.
22:15
Adam a Jarmila Koudelkovi, Lhota pod Libčany
Út 29.8.
22:30
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
Út 29.8.
22:45
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
Út 29.8.
23:00
Jiří Komárek, Ostřešany
Út 29.8.
23:30
Martin Magenheim, Petřvald u N.J.
St 30.8.
00:15
Halina Gorná, Třinec
St 30.8.
04:45
Romana Caldrová, Jablonec nad Nisou
St 30.8.
05:00
Roman Černý, Česká Třebová
St 30.8.
06:30
Jitka Pohanková, Petříkov
St 30.8.
06:45
Iveta Holubová, Hořovice
St 30.8.
07:00
Vladimír Rieglovi, Semily-Podmoklice
St 30.8.
07:15
Radek Š, Třinec
St 30.8.
07:30
Karolina Kačírková, Příbram
Milada Macháňová, Třebotov
St 30.8.
07:45
Milada Macháňová, Třebotov
St 30.8.
09:00
Milan K, Uherské Hradiště
St 30.8.
09:30
Marťa Kolářová (Majerová ), Břeclav
St 30.8.
09:45
Věra Řádková, Ž (NEPOTVRZENO)
St 30.8.
10:15
Renata Gorylová, Třinec
St 30.8.
11:00
Vladimír Rieglovi, Semily-Podmoklice
St 30.8.
12:00
Halina Gorná, Třinec
St 30.8.
13:00
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
St 30.8.
15:30
Lydie Rafajova, Frydlant N/Ostr.
St 30.8.
16:00
Vladimír Rieglovi, Semily-Podmoklice
St 30.8.
17:00
Roman Černý, Česká Třebová
St 30.8.
18:45
robert martini, brno
St 30.8.
19:00
Dan Šída, Česká Třebová
St 30.8.
20:00
Vladimír Rieglovi, Semily-Podmoklice
St 30.8.
20:30
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
St 30.8.
20:45
Milan Bendl, Děčín
St 30.8.
21:00
Daniela Žůrková, Jevíčko
St 30.8.
21:15
Karolina Kačírková, Příbram
St 30.8.
21:30
Marťa Kolářová (Majerová ), Břeclav
St 30.8.
21:45
Jana Adámková, Moravská Třebová
St 30.8.
22:00
Irena Hašková , Letovice
St 30.8.
22:15
Adam a Jarmila Koudelkovi, Lhota pod Libčany
St 30.8.
22:30
Vladimír Rieglovi, Semily-Podmoklice
St 30.8.
22:45
Jiří Komárek, Ostřešany
St 30.8.
23:00
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
St 30.8.
23:15
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
St 30.8.
23:30
Martin Magenheim, Petřvald u N.J.
Čt 31.8.
00:00
Halina Gorná, Třinec
Čt 31.8.
04:45
Romana Caldrová, Jablonec nad Nisou
Čt 31.8.
05:00
Roman Černý, Česká Třebová
Čt 31.8.
06:30
Jitka Pohanková, Petříkov
Čt 31.8.
06:45
Vladimír Rieglovi, Semily-Podmoklice
Dan Hrdinka, Praha
Čt 31.8.
07:00
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
Čt 31.8.
07:15
Regi Jenšovská, Turnov
Čt 31.8.
07:30
Karolina Kačírková, Příbram
Čt 31.8.
08:45
Renata Gorylová, Třinec
Čt 31.8.
09:30
Marťa Kolářová (Majerová ), Břeclav
Čt 31.8.
10:30
Věra Řádková, Ž (NEPOTVRZENO)
Čt 31.8.
11:30
Vladimír Rieglovi, Semily-Podmoklice
Čt 31.8.
12:30
Halina Gorná, Třinec
Čt 31.8.
14:00
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
Čt 31.8.
14:15
Hana Smělá, Frenštát pod Radhoštěm
Čt 31.8.
15:00
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
Čt 31.8.
15:30
Richard Babinec, Frenštát pod Radhoštěm
Čt 31.8.
16:00
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
Čt 31.8.
17:00
Roman Černý, Česká Třebová
Čt 31.8.
18:15
Soňa Sílová , Praha
Čt 31.8.
19:00
Dan Šída, Česká Třebová
Čt 31.8.
19:15
Jana Hořínková, Brno
Čt 31.8.
19:30
Jana Melichová, Leština
Čt 31.8.
20:00
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
Čt 31.8.
20:15
Jan Fürst, Karviná-Ráj
Čt 31.8.
20:30
Jan Fürst, Karviná-Ráj
Čt 31.8.
20:45
Milan Bendl, Děčín
Čt 31.8.
21:00
Daniela Žůrková, Jevíčko
Čt 31.8.
21:15
Karolina Kačírková, Příbram
Čt 31.8.
21:30
Marťa Kolářová (Majerová ), Břeclav
Čt 31.8.
21:45
Vladimír Rieglovi, Semily-Podmoklice
Čt 31.8.
22:00
Irena Hašková , Letovice
Čt 31.8.
22:15
Adam a Jarmila Koudelkovi, Lhota pod Libčany
Čt 31.8.
22:30
libuše B., karviná
Čt 31.8.
22:45
Jana Adámková, Moravská Třebová
Čt 31.8.
23:00
Aleš Trdla, České Budějovice
Čt 31.8.
23:15
Roman Černý, Česká Třebová
Čt 31.8.
23:30
Martin Magenheim, Petřvald u N.J.
Čt 31.8.
23:45
Marťa Kolářová (Majerová ), Břeclav
Pá 1.9.
03:00
Dana Horeličanová, Vendryně
Pá 1.9.
04:45
Romana Caldrová, Jablonec nad Nisou
Pá 1.9.
05:00
Martin Šimíček, Nový Jičín
Pá 1.9.
05:45
Regi Jenšovská, Turnov
Pá 1.9.
06:00
Aleš Trdla, České Budějovice
Pá 1.9.
06:15
Regi Jenšovská, Turnov
Pá 1.9.
06:45
Dan Hrdinka, Praha
Pá 1.9.
07:00
Jana Adámková, Moravská Třebová
Pá 1.9.
07:15
Vladimír Rieglovi, Semily-Podmoklice
Pá 1.9.
07:30
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
Milada Macháňová, Třebotov
Pá 1.9.
08:00
Karolina Kačírková, Příbram
Pá 1.9.
08:30
Renata Gorylová, Třinec
Pá 1.9.
09:30
Marťa Kolářová (Majerová ), Břeclav
Pá 1.9.
10:15
Halina Gorná, Třinec
Pá 1.9.
11:30
Halina Gorná, Třinec
Pá 1.9.
13:00
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
Pá 1.9.
14:00
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
Pá 1.9.
16:00
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
Pá 1.9.
16:15
Noema Čapková, Břeclav
Pá 1.9.
17:15
Lucia Murínová, Banska Bystrica
Pá 1.9.
17:30
Vladimír Rieglovi, Semily-Podmoklice
Pá 1.9.
17:45
Roman Černý, Česká Třebová
Pá 1.9.
18:00
Jana Melichová, Leština
Pá 1.9.
19:00
Dan Šída, Česká Třebová
Pá 1.9.
20:00
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
Pá 1.9.
20:15
Karolina Kačírková, Příbram
Pá 1.9.
20:30
Peter a Lenka Číkovi, Praha
Pá 1.9.
20:45
Petr Gregor, Letohrad
Pá 1.9.
21:00
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
Pá 1.9.
21:15
Petr Neuwirth, Lubno - Frýdlant n.O.
Pá 1.9.
21:30
Marťa Kolářová (Majerová ), Břeclav
Pá 1.9.
22:00
Pavel Ranzi, Brno
Pá 1.9.
22:30
Jana Adámková, Moravská Třebová
Pá 1.9.
23:00
Marek Jurczek, Baska
Pá 1.9.
23:15
Roman Černý, Česká Třebová
Pá 1.9.
23:30
Martin Magenheim, Petřvald u N.J.
So 2.9.
03:00
Dana Horeličanová, Vendryně
So 2.9.
05:45
Libuše Matulová, Nový Jičín
So 2.9.
06:30
Roman Černý, Česká Třebová
So 2.9.
06:45
Karolina Kačírková, Příbram
So 2.9.
07:00
Vladimír Rieglovi, Semily-Podmoklice
So 2.9.
07:15
Jana Melichová, Leština
So 2.9.
07:30
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
So 2.9.
07:45
Jana Adámková, Moravská Třebová
So 2.9.
08:00
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
So 2.9.
09:30
Marťa Kolářová (Majerová ), Břeclav
So 2.9.
13:30
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
So 2.9.
14:00
Jana Melichová, Leština
So 2.9.
15:00
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
So 2.9.
16:00
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
So 2.9.
17:00
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
So 2.9.
17:30
Vladimír Rieglovi, Semily-Podmoklice
So 2.9.
19:00
Jana Melichová, Leština
Dan Šída, Česká Třebová
So 2.9.
19:15
Olga Lancová, Havířov Suchá
So 2.9.
20:00
Peter a Lenka Číkovi, Praha
So 2.9.
20:15
Renata Gorylová, Třinec
So 2.9.
21:00
Jakub Chládek, Frýdek
So 2.9.
21:15
Karolina Kačírková, Příbram
So 2.9.
21:30
Marťa Kolářová (Majerová ), Břeclav
So 2.9.
21:45
Helena Balcarová, Třinec
So 2.9.
22:00
Pavel Ranzi, Brno
So 2.9.
22:30
Jana Adámková, Moravská Třebová
So 2.9.
23:30
Martin Magenheim, Petřvald u N.J.
Ne 3.9.
03:00
Dana Horeličanová, Vendryně
Ne 3.9.
06:00
Libuše Matulová, Nový Jičín
Ne 3.9.
06:15
jan roubal, klatovy
Ne 3.9.
07:00
Vladimír Rieglovi, Semily-Podmoklice
Ne 3.9.
07:30
Jana Melichová, Leština
Ne 3.9.
08:00
Karolina Kačírková, Příbram
Ne 3.9.
09:30
Marťa Kolářová (Majerová ), Břeclav
Ne 3.9.
10:00
Petr a Petra Rohanovi, Ostrava
Ne 3.9.
10:30
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
Ne 3.9.
11:00
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
Ne 3.9.
12:00
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
Ne 3.9.
12:15
Jana Melichová, Leština
Ne 3.9.
12:30
Jiřina Pelechová, Karlovy Vary
Ne 3.9.
13:00
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
Ne 3.9.
13:30
Jiřina Pelechová, Karlovy Vary
Ne 3.9.
14:00
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
Ne 3.9.
14:15
Noema Čapková, Břeclav
Ne 3.9.
14:30
Jiřina Pelechová, Karlovy Vary
Ne 3.9.
15:00
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
Ne 3.9.
15:30
Jiřina Pelechová, Karlovy Vary
Ne 3.9.
16:00
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
Ne 3.9.
16:30
Jiřina Pelechová, Karlovy Vary
Ne 3.9.
17:00
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
Ne 3.9.
17:30
Vladimír Rieglovi, Semily-Podmoklice
Jiřina Pelechová, Karlovy Vary
Ne 3.9.
18:30
Jiřina Pelechová, Karlovy Vary
Ne 3.9.
18:45
Zdena Lokvencova, Upice
Ne 3.9.
19:00
Dan Šída, Česká Třebová
Ne 3.9.
19:15
Jana Melichová, Leština
Ne 3.9.
20:00
Peter a Lenka Číkovi, Praha
Ne 3.9.
20:15
Karolina Kačírková, Příbram
Ne 3.9.
21:00
Jakub Chládek, Frýdek
Ne 3.9.
21:15
Libka Straková, Ostrožská Nová Ves
Ne 3.9.
21:30
Marťa Kolářová (Majerová ), Břeclav
Jiřina Pelechová, Karlovy Vary
Ne 3.9.
21:45
Jana Adámková, Moravská Třebová
Ne 3.9.
22:00
Pavel Ranzi, Brno
Ne 3.9.
22:15
Renata Gorylová, Třinec
Ne 3.9.
22:30
Jiřina Pelechová, Karlovy Vary
Ne 3.9.
22:45
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
Ne 3.9.
23:30
Martin Magenheim, Petřvald u N.J.
Po 4.9.
03:00
Dana Horeličanová, Vendryně
Po 4.9.
04:45
Jana Jarešová, Choceň
Po 4.9.
05:00
Jiřina Pelechová, Karlovy Vary
Po 4.9.
06:00
Jiří Šmarda, Svitavy
Po 4.9.
06:15
Jana Adámková, Moravská Třebová
Po 4.9.
06:45
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
Po 4.9.
07:00
Vladimír Rieglovi, Semily-Podmoklice
Po 4.9.
07:15
Jana Melichová, Leština
Po 4.9.
07:30
Vladimír Rieglovi, Semily-Podmoklice
Po 4.9.
08:00
Karolina Kačírková, Příbram
Po 4.9.
09:00
Jiřina Pelechová, Karlovy Vary
Po 4.9.
09:15
Renata Gorylová, Třinec
Po 4.9.
12:00
Jiřina Pelechová, Karlovy Vary
Po 4.9.
12:15
Roman Černý, Česká Třebová
Po 4.9.
14:00
Jiřina Pelechová, Karlovy Vary
Po 4.9.
14:30
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
Po 4.9.
15:00
Kořenský Kořenský, Znojmo
Po 4.9.
16:00
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
Po 4.9.
17:00
Jiřina Pelechová, Karlovy Vary
Po 4.9.
17:30
Vladimír Rieglovi, Semily-Podmoklice
Po 4.9.
18:15
sona Brychtova, Břeclav 3
Po 4.9.
19:30
Jana Melichová, Leština
Po 4.9.
20:00
Peter a Lenka Číkovi, Praha
Po 4.9.
20:15
Karolina Kačírková, Příbram
Po 4.9.
20:30
Jiřina Pelechová, Karlovy Vary
Po 4.9.
20:45
Marťa Kolářová (Majerová ), Břeclav
Po 4.9.
21:00
Jakub Chládek, Frýdek
Po 4.9.
21:15
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
Po 4.9.
21:30
Daniel Gorný, Třanovice
Po 4.9.
21:45
Jana Adámková, Moravská Třebová
Po 4.9.
22:00
Pavel Ranzi, Brno
Po 4.9.
22:15
Jolana Marozová, Třanovice
Po 4.9.
22:30
Jiřina Pelechová, Karlovy Vary
Jan Krupa, Hradec Králové
Po 4.9.
22:45
Barbora D, Český Těšín
Po 4.9.
23:00
Petr Faraga, Znojmo
Po 4.9.
23:15
Jan Krupa, Hradec Králové
Út 5.9.
00:15
Roman Černý, Česká Třebová
Út 5.9.
03:00
Dana Horeličanová, Vendryně
Út 5.9.
04:45
Jana Jarešová, Choceň
Út 5.9.
05:00
Roman Černý, Česká Třebová
Út 5.9.
06:00
Jiří Šmarda, Svitavy
Út 5.9.
06:30
Jana Adámková, Moravská Třebová
Út 5.9.
06:45
Jana Melichová, Leština
Út 5.9.
07:00
Vladimír Rieglovi, Semily-Podmoklice
Út 5.9.
07:15
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
Út 5.9.
07:30
Karolina Kačírková, Příbram
Út 5.9.
07:45
Silvie Slavíková, Ostrava
Út 5.9.
09:00
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
Út 5.9.
09:15
Noema Čapková, Břeclav
Út 5.9.
10:00
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
Út 5.9.
10:15
Renata Gorylová, Třinec
Út 5.9.
10:30
Eva Vahalová , Darmstadt, Německo
Út 5.9.
11:45
Jana Melichová, Leština
Út 5.9.
14:15
Miroslav+Anna V., Karviná
Út 5.9.
15:00
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
Út 5.9.
17:15
Marcela Novotná, Žďár nad Sázavou
Út 5.9.
17:30
Vladimír Rieglovi, Semily-Podmoklice
Út 5.9.
18:00
Ester a Viktor Škodovi, Trutnov
Út 5.9.
19:00
Jana Hořínková, Brno
Út 5.9.
19:30
Ester a Viktor Škodovi, Trutnov
Út 5.9.
19:45
Jana Melichová, Leština
Út 5.9.
20:00
Peter a Lenka Číkovi, Praha
Út 5.9.
20:30
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
Vendula Dušková, Dvůr Králové nad Labem
Út 5.9.
20:45
Martina Anýžová, Hradec Králové
Út 5.9.
21:00
Jakub Chládek, Frýdek
Út 5.9.
21:15
Karolina Kačírková, Příbram
Út 5.9.
21:30
Roman Černý, Česká Třebová
Marťa Kolářová (Majerová ), Břeclav
Út 5.9.
21:45
Jana Adámková, Moravská Třebová
Út 5.9.
22:00
Pavel Ranzi, Brno
Út 5.9.
22:15
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
Út 5.9.
22:30
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
Út 5.9.
23:00
Karolina Knápková, Poličná
Út 5.9.
23:30
Martin Magenheim, Petřvald u N.J.
St 6.9.
03:00
Dana Horeličanová, Vendryně
St 6.9.
04:45
Jana Jarešová, Choceň
St 6.9.
05:00
Roman Černý, Česká Třebová
St 6.9.
06:30
Jana Adámková, Moravská Třebová
St 6.9.
06:45
Dan Hrdinka, Praha
St 6.9.
07:00
Vladimír Rieglovi, Semily-Podmoklice
St 6.9.
07:15
Karolina Kačírková, Příbram
St 6.9.
07:30
sona Brychtova, Břeclav 3
St 6.9.
07:45
Miroslav+Anna V., Karviná
St 6.9.
08:00
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
St 6.9.
08:15
Jana Melichová, Leština
St 6.9.
09:00
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
St 6.9.
09:30
Anna Dvořáková, Hlinsko v Čechách
St 6.9.
09:45
Noema Čapková, Břeclav
St 6.9.
10:00
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
St 6.9.
10:15
Jana Melichová, Leština
St 6.9.
10:30
Renata Gorylová, Třinec
St 6.9.
13:00
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
St 6.9.
17:00
Roman Černý, Česká Třebová
St 6.9.
17:30
Vladimír Rieglovi, Semily-Podmoklice
Vendula Dušková, Dvůr Králové nad Labem
St 6.9.
19:00
Dan Šída, Česká Třebová
St 6.9.
19:30
Tomáš Špác, Hronov
Vladimír Rieglovi, Semily-Podmoklice
St 6.9.
19:45
Jana Melichová, Leština
St 6.9.
20:00
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
Vladimír Rieglovi, Semily-Podmoklice
St 6.9.
20:30
Jana Adámková, Moravská Třebová
St 6.9.
20:45
Martina Anýžová, Hradec Králové
St 6.9.
21:00
Jakub Chládek, Frýdek
St 6.9.
21:15
Karolina Kačírková, Příbram
St 6.9.
21:30
Anna Dvořáková, Hlinsko v Čechách
St 6.9.
21:45
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
St 6.9.
22:00
Pavel Ranzi, Brno
St 6.9.
22:15
Marťa Kolářová (Majerová ), Břeclav
St 6.9.
22:30
Vlastik Kajzar, Havířov
St 6.9.
23:30
Martin Magenheim, Petřvald u N.J.
Čt 7.9.
00:00
Marek Jurczek, Baska
Čt 7.9.
03:00
Dana Horeličanová, Vendryně
Čt 7.9.
04:45
Jana Jarešová, Choceň
Čt 7.9.
05:00
Roman Černý, Česká Třebová
Čt 7.9.
06:00
Jiří Šmarda, Svitavy
Čt 7.9.
06:15
sona Brychtova, Břeclav 3
Čt 7.9.
06:30
Jana Adámková, Moravská Třebová
Čt 7.9.
06:45
Dan Hrdinka, Praha
Čt 7.9.
07:00
Vladimír Rieglovi, Semily-Podmoklice
Čt 7.9.
07:15
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
Čt 7.9.
07:30
Karolina Kačírková, Příbram
Čt 7.9.
10:00
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
Čt 7.9.
12:30
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
Čt 7.9.
16:00
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
Čt 7.9.
17:00
Jana Melichová, Leština
Čt 7.9.
17:15
Roman Černý, Česká Třebová
Čt 7.9.
17:30
Vladimír Rieglovi, Semily-Podmoklice
Čt 7.9.
19:00
Dan Šída, Česká Třebová
Čt 7.9.
20:00
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
Čt 7.9.
20:30
Vendula Dušková, Dvůr Králové nad Labem
Čt 7.9.
20:45
Martina Anýžová, Hradec Králové
Čt 7.9.
21:00
Jakub Chládek, Frýdek
Čt 7.9.
21:15
Karolina Kačírková, Příbram
Čt 7.9.
21:30
Anna Dvořáková, Hlinsko v Čechách
Čt 7.9.
21:45
Marťa Kolářová (Majerová ), Břeclav
Čt 7.9.
22:00
Pavel Ranzi, Brno
Čt 7.9.
22:15
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
Čt 7.9.
22:30
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
Čt 7.9.
22:45
Marie Kvaltýnová, Hodějice
Čt 7.9.
23:00
Jana Melichová, Leština
Čt 7.9.
23:15
Petr Faraga, Znojmo
Čt 7.9.
23:30
Martin Magenheim, Petřvald u N.J.
Pá 8.9.
03:00
Dana Horeličanová, Vendryně
Pá 8.9.
04:45
Jana Jarešová, Choceň
Pá 8.9.
05:00
Roman Černý, Česká Třebová
Pá 8.9.
06:00
Jiří Šmarda, Svitavy
Pá 8.9.
06:30
Jana Adámková, Moravská Třebová
Pá 8.9.
06:45
Dan Hrdinka, Praha
Pá 8.9.
07:00
Vladimír Rieglovi, Semily-Podmoklice
Pá 8.9.
07:15
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
Pá 8.9.
07:30
Karolina Kačírková, Příbram
Pá 8.9.
07:45
Jana Melichová, Leština
Pá 8.9.
09:00
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
Pá 8.9.
10:00
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
Pá 8.9.
10:15
Marie Kvaltýnová, Hodějice
Pá 8.9.
11:00
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
Pá 8.9.
11:15
sona Brychtova, Břeclav 3
Pá 8.9.
14:00
Roman Černý, Česká Třebová
sona Brychtova, Břeclav 3
Pá 8.9.
16:00
Petr Faraga, Znojmo
Pá 8.9.
17:00
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
Pá 8.9.
17:15
Jana Melichová, Leština
Pá 8.9.
17:30
Vladimír Rieglovi, Semily-Podmoklice
Pá 8.9.
19:00
Dan Šída, Česká Třebová
Pá 8.9.
19:45
Karolina Kačírková, Příbram
Pá 8.9.
20:00
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
Pá 8.9.
20:45
Martina Anýžová, Hradec Králové
Pá 8.9.
21:00
Jakub Chládek, Frýdek
Pá 8.9.
21:15
Marťa Kolářová (Majerová ), Břeclav
Pá 8.9.
21:30
Anna Dvořáková, Hlinsko v Čechách
Pá 8.9.
21:45
Jana Adámková, Moravská Třebová
Pá 8.9.
22:00
Pavel Ranzi, Brno
Pá 8.9.
22:15
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
Pá 8.9.
22:30
Petr Faraga, Znojmo
Pá 8.9.
23:30
Martin Magenheim, Petřvald u N.J.
So 9.9.
03:00
Dana Horeličanová, Vendryně
So 9.9.
05:00
Roman Černý, Česká Třebová
So 9.9.
05:15
jan roubal, klatovy
So 9.9.
06:30
Hana Matýsová, Šumperk
So 9.9.
06:45
Vladimír Rieglovi, Semily-Podmoklice
So 9.9.
07:30
Karolina Kačírková, Příbram
So 9.9.
07:45
Jana Adámková, Moravská Třebová
So 9.9.
08:00
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
So 9.9.
08:45
Jana Melichová, Leština
So 9.9.
09:00
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
So 9.9.
13:00
sona Brychtova, Břeclav 3
So 9.9.
13:15
Noema Čapková, Břeclav
So 9.9.
13:30
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
So 9.9.
14:00
Helena Balcarová, Třinec
So 9.9.
14:15
Helena Balcarová, Třinec
So 9.9.
15:00
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
So 9.9.
16:00
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
So 9.9.
17:30
Vladimír Rieglovi, Semily-Podmoklice
So 9.9.
19:00
Dan Šída, Česká Třebová
So 9.9.
20:00
Noema Čapková, Břeclav
So 9.9.
20:15
Noema Čapková, Břeclav
So 9.9.
20:30
sona Brychtova, Břeclav 3
So 9.9.
20:45
Martina Anýžová, Hradec Králové
So 9.9.
21:00
Jakub Chládek, Frýdek
So 9.9.
21:15
Karolina Kačírková, Příbram
So 9.9.
21:30
Anna Dvořáková, Hlinsko v Čechách
So 9.9.
21:45
Jana Melichová, Leština
So 9.9.
22:00
Pavel Ranzi, Brno
So 9.9.
22:15
Jana Adámková, Moravská Třebová
So 9.9.
23:30
Martin Magenheim, Petřvald u N.J.
Ne 10.9.
06:45
Vladimír Rieglovi, Semily-Podmoklice
Ne 10.9.
07:30
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
Ne 10.9.
07:45
Karolina Kačírková, Příbram
Ne 10.9.
08:00
Jana Melichová, Leština
Ne 10.9.
09:30
Milena Seidlová, Citov
Ne 10.9.
11:30
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
Ne 10.9.
12:30
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
Ne 10.9.
14:00
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
Ne 10.9.
16:00
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
Ne 10.9.
17:00
Roman Černý, Česká Třebová
Ne 10.9.
17:30
Vladimír Rieglovi, Semily-Podmoklice
Ne 10.9.
18:00
Jana Melichová, Leština
Ne 10.9.
19:00
Dan Šída, Česká Třebová
Ne 10.9.
20:00
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
Ne 10.9.
20:45
Martina Anýžová, Hradec Králové
Ne 10.9.
21:00
Jakub Chládek, Frýdek
Ne 10.9.
21:15
Karolina Kačírková, Příbram
Ne 10.9.
21:30
Anna Dvořáková, Hlinsko v Čechách
Ne 10.9.
21:45
Marťa Kolářová (Majerová ), Břeclav
Ne 10.9.
22:00
Jana Adámková, Moravská Třebová
Ne 10.9.
22:15
Helena Balcarová, Třinec
Ne 10.9.
23:30
Martin Magenheim, Petřvald u N.J.
Po 11.9.
03:00
Dana Horeličanová, Vendryně
Po 11.9.
05:00
Roman Černý, Česká Třebová
Po 11.9.
05:15
Tatiana Braun, Bratislava
Po 11.9.
06:00
Jiří Šmarda, Svitavy
Po 11.9.
06:30
Jana Adámková, Moravská Třebová
Po 11.9.
06:45
Dan Hrdinka, Praha
Po 11.9.
07:00
Vladimír Rieglovi, Semily-Podmoklice
Po 11.9.
07:15
sona Brychtova, Břeclav 3
Po 11.9.
07:30
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
Po 11.9.
07:45
Karolina Kačírková, Příbram
Po 11.9.
09:00
Jana Melichová, Leština
Po 11.9.
10:00
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
Po 11.9.
10:30
Milena Seidlová, Citov
Po 11.9.
11:00
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
Po 11.9.
12:00
Jana Melichová, Leština
Po 11.9.
13:00
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
Po 11.9.
15:00
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
Po 11.9.
17:00
Roman Černý, Česká Třebová
Po 11.9.
17:30
Vladimír Rieglovi, Semily-Podmoklice
Po 11.9.
18:00
Jana Melichová, Leština
Po 11.9.
19:00
Dan Šída, Česká Třebová
Po 11.9.
20:00
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
sona Brychtova, Břeclav 3
Po 11.9.
20:45
Vladimír Rieglovi, Semily-Podmoklice
sona Brychtova, Břeclav 3
Po 11.9.
21:00
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
Po 11.9.
21:15
Karolina Kačírková, Příbram
Po 11.9.
21:30
Marťa Kolářová (Majerová ), Břeclav
Po 11.9.
21:45
Jana Adámková, Moravská Třebová
Po 11.9.
22:30
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
Út 12.9.
03:00
Dana Horeličanová, Vendryně
Út 12.9.
05:00
Roman Černý, Česká Třebová
Út 12.9.
06:00
Milena Seidlová, Citov
Út 12.9.
06:30
Jana Adámková, Moravská Třebová
Út 12.9.
07:00
Vladimír Rieglovi, Semily-Podmoklice
Út 12.9.
07:15
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
Út 12.9.
07:30
Karolina Kačírková, Příbram
Út 12.9.
07:45
Jana Melichová, Leština
Út 12.9.
09:00
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
Út 12.9.
10:00
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
Út 12.9.
11:00
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
Út 12.9.
13:00
Jana Melichová, Leština
Út 12.9.
13:45
Halina Gorná, Třinec
Út 12.9.
14:00
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
Út 12.9.
15:45
Halina Gorná, Třinec
Út 12.9.
16:00
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
Út 12.9.
18:00
Jana Melichová, Leština
Út 12.9.
18:45
Vladimír Rieglovi, Semily-Podmoklice
Út 12.9.
19:00
Dan Šída, Česká Třebová
Út 12.9.
19:15
Noema Čapková, Břeclav
Út 12.9.
20:00
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
Út 12.9.
21:15
Karolina Kačírková, Příbram
Vladimír Rieglovi, Semily-Podmoklice
Út 12.9.
21:45
Jana Adámková, Moravská Třebová
Út 12.9.
22:00
Marek Jurczek, Baska
Út 12.9.
22:30
Milena Seidlová, Citov
Út 12.9.
23:00
Helena Balcarová, Třinec
Út 12.9.
23:15
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
St 13.9.
00:15
Roman Černý, Česká Třebová
St 13.9.
03:00
Dana Horeličanová, Vendryně
St 13.9.
05:00
Roman Černý, Česká Třebová
St 13.9.
06:00
Jiří Šmarda, Svitavy
St 13.9.
06:15
Marek Jurczek, Baska
St 13.9.
06:30
Jana Adámková, Moravská Třebová
Martin Toman, Kožušany
St 13.9.
06:45
Daniela Jurczkova, Baska
St 13.9.
07:00
Vladimír Rieglovi, Semily-Podmoklice
St 13.9.
07:15
Noema Čapková, Břeclav
St 13.9.
07:30
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
St 13.9.
09:00
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
St 13.9.
09:45
Halina Gorná, Třinec
St 13.9.
10:00
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
St 13.9.
10:15
Milena Seidlová, Citov
St 13.9.
10:45
Z. G., Třinec
St 13.9.
11:00
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
St 13.9.
14:00
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
St 13.9.
15:00
Halina Gorná, Třinec
St 13.9.
16:00
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
St 13.9.
18:00
Jana Melichová, Leština
St 13.9.
18:45
Vladimír Rieglovi, Semily-Podmoklice
St 13.9.
19:00
Dan Šída, Česká Třebová
St 13.9.
20:45
Roman Černý, Česká Třebová
St 13.9.
21:00
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
St 13.9.
21:15
Vladimír Rieglovi, Semily-Podmoklice
St 13.9.
21:30
Marťa Kolářová (Majerová ), Břeclav
St 13.9.
21:45
Jana Adámková, Moravská Třebová
St 13.9.
22:00
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
Čt 14.9.
03:00
Dana Horeličanová, Vendryně
Čt 14.9.
05:00
Roman Černý, Česká Třebová
Čt 14.9.
06:15
Marek Jurczek, Baska
Čt 14.9.
06:30
Daniela Jurczkova, Baska
Čt 14.9.
06:45
Jana Adámková, Moravská Třebová
Čt 14.9.
07:00
Vladimír Rieglovi, Semily-Podmoklice
Čt 14.9.
07:30
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
Čt 14.9.
08:00
Bohumila Macková, Hodonín
Čt 14.9.
08:30
Jana Melichová, Leština
Čt 14.9.
08:45
Renata Gorylová, Třinec
Čt 14.9.
09:00
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
Čt 14.9.
11:00
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
Čt 14.9.
13:00
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
Čt 14.9.
15:00
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
Čt 14.9.
16:00
Halina Gorná, Třinec
Čt 14.9.
17:00
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
Čt 14.9.
17:30
Jana Melichová, Leština
Čt 14.9.
18:45
Vladimír Rieglovi, Semily-Podmoklice
Čt 14.9.
19:00
Dan Šída, Česká Třebová
Čt 14.9.
20:00
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
Čt 14.9.
21:00
Karolina Kačírková, Příbram
Čt 14.9.
21:15
Vladimír Rieglovi, Semily-Podmoklice
Čt 14.9.
21:30
Roman Černý, Česká Třebová
Čt 14.9.
21:45
Jana Adámková, Moravská Třebová
Čt 14.9.
22:00
Renata Gorylová, Třinec
Čt 14.9.
22:15
Jana Melichová, Leština
Čt 14.9.
22:45
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
Pá 15.9.
03:00
Dana Horeličanová, Vendryně
Pá 15.9.
05:00
Roman Černý, Česká Třebová
Pá 15.9.
06:15
Daniela Jurczkova, Baska
Pá 15.9.
06:30
Jana Adámková, Moravská Třebová
Pá 15.9.
06:45
Dan Hrdinka, Praha
Pá 15.9.
07:00
Vladimír Rieglovi, Semily-Podmoklice
Pá 15.9.
07:15
Marek Jurczek, Baska
Pá 15.9.
07:30
Karolina Kačírková, Příbram
Pá 15.9.
07:45
Jana Melichová, Leština
Pá 15.9.
08:45
Renata Gorylová, Třinec
Pá 15.9.
09:00
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
Pá 15.9.
10:00
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
Pá 15.9.
11:00
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
Pá 15.9.
11:15
Lukas Balog, Most
Pá 15.9.
11:45
Sára Šromová, Opava
Pá 15.9.
12:00
Sára Šromová, Opava
Pá 15.9.
12:15
Sára Šromová, Opava
Pá 15.9.
12:30
Sára Šromová, Opava
Pá 15.9.
12:45
Halina Gorná, Třinec
Pá 15.9.
13:00
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
Pá 15.9.
14:30
Z. G., Třinec
Pá 15.9.
15:00
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
Pá 15.9.
15:30
Dominik Filip, Brno
Pá 15.9.
17:00
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
Pá 15.9.
17:15
Roman Černý, Česká Třebová
Pá 15.9.
18:00
Jana Melichová, Leština
Pá 15.9.
18:45
Vladimír Rieglovi, Semily-Podmoklice
Pá 15.9.
19:00
Dan Šída, Česká Třebová
Pá 15.9.
20:30
Milena Seidlová, Citov
Pá 15.9.
21:00
Jana Kudelova, Ostrava
Pá 15.9.
21:15
Karolina Kačírková, Příbram
Pá 15.9.
21:30
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
Pá 15.9.
21:45
Vladimír Rieglovi, Semily-Podmoklice
Pá 15.9.
22:00
Jana Adámková, Moravská Třebová
So 16.9.
03:00
Dana Horeličanová, Vendryně
So 16.9.
05:00
Roman Černý, Česká Třebová
So 16.9.
06:30
Karolina Kačírková, Příbram
So 16.9.
07:00
Daniela Jurczkova, Baska
Vladimír Rieglovi, Semily-Podmoklice
So 16.9.
07:15
Helena Balcarová, Třinec
So 16.9.
07:45
Jana Adámková, Moravská Třebová
So 16.9.
08:00
Milena Seidlová, Citov
So 16.9.
08:30
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
So 16.9.
08:45
Jana Melichová, Leština
So 16.9.
11:30
Jana Melichová, Leština
So 16.9.
13:00
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
So 16.9.
14:00
Noema Čapková, Břeclav
So 16.9.
14:15
Noema Čapková, Břeclav
So 16.9.
15:00
Halina Gorná, Třinec
So 16.9.
15:15
Z. G., Třinec
So 16.9.
16:00
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
So 16.9.
18:45
Vladimír Rieglovi, Semily-Podmoklice
So 16.9.
19:00
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
Dan Šída, Česká Třebová
So 16.9.
19:30
Renata Gorylová, Třinec
So 16.9.
20:30
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
So 16.9.
21:00
Jana Kudelova, Ostrava
So 16.9.
21:15
Karolina Kačírková, Příbram
So 16.9.
21:30
Jana Melichová, Leština
So 16.9.
21:45
Vladimír Rieglovi, Semily-Podmoklice
So 16.9.
22:00
Jana Adámková, Moravská Třebová
So 16.9.
22:45
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
So 16.9.
23:30
Martin Magenheim, Petřvald u N.J.
So 16.9.
23:45
Martin Toman, Kožušany
Ne 17.9.
03:00
Dana Horeličanová, Vendryně
Ne 17.9.
06:00
Daniela Popovičová, Košice
Ne 17.9.
07:00
kristina Przywarova, Třinec
Ne 17.9.
07:15
kristina Przywarova, Třinec
Ne 17.9.
07:30
Karolina Kačírková, Příbram
Ne 17.9.
07:45
A. K., Brno
Ne 17.9.
08:00
Jana Adámková, Moravská Třebová
Ne 17.9.
08:15
Marťa Kolářová (Majerová ), Břeclav
Ne 17.9.
08:30
Renata Gorylová, Třinec
Ne 17.9.
09:00
Daniela Jurczkova, Baska
Ne 17.9.
09:30
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
Ne 17.9.
11:00
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
Ne 17.9.
12:00
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
Ne 17.9.
14:00
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
Ne 17.9.
16:00
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
Ne 17.9.
18:00
Jana Melichová, Leština
Ne 17.9.
19:00
Dan Šída, Česká Třebová
Ne 17.9.
20:00
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
Ne 17.9.
20:30
Karolina Kačírková, Příbram
Ne 17.9.
21:00
Jana Kudelova, Ostrava
Ne 17.9.
21:45
Jana Adámková, Moravská Třebová
Ne 17.9.
22:00
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
Ne 17.9.
23:15
Roman Černý, Česká Třebová
Ne 17.9.
23:30
Martin Magenheim, Petřvald u N.J.
Po 18.9.
03:00
Dana Horeličanová, Vendryně
Po 18.9.
05:00
Roman Černý, Česká Třebová
Po 18.9.
06:00
Daniela Popovičová, Košice
Po 18.9.
06:15
Daniela Jurczkova, Baska
Po 18.9.
06:30
Jana Adámková, Moravská Třebová
Po 18.9.
06:45
Karolina Kačírková, Příbram
Po 18.9.
07:00
kristina Przywarova, Třinec
Po 18.9.
07:15
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
Po 18.9.
07:30
Jana Melichová, Leština
Po 18.9.
08:00
A. K., Brno
Po 18.9.
09:00
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
Po 18.9.
09:15
Marie Duchoňová, Třinec
Po 18.9.
09:30
Halina Gorná, Třinec
Po 18.9.
10:00
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
Po 18.9.
11:00
Z. G., Třinec
Po 18.9.
11:30
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
Po 18.9.
11:45
Marie Duchoňová, Třinec
Po 18.9.
14:00
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
Po 18.9.
14:15
Jana Melichová, Leština
Po 18.9.
14:45
Renata Gorylová, Třinec
Po 18.9.
16:00
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
Po 18.9.
17:00
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
Po 18.9.
19:00
Dan Šída, Česká Třebová
Po 18.9.
20:00
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
Po 18.9.
20:15
Martin Ševeček, Praha
Po 18.9.
20:30
Martin Ševeček, Praha
Po 18.9.
20:45
Jana Adámková, Moravská Třebová
Po 18.9.
21:00
Jana Kudelova, Ostrava
Po 18.9.
21:15
Karolina Kačírková, Příbram
Po 18.9.
21:30
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
Po 18.9.
21:45
Jana Melichová, Leština
Po 18.9.
22:15
Helena Balcarová, Třinec
Po 18.9.
22:30
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
Po 18.9.
23:30
Martin Magenheim, Petřvald u N.J.
Út 19.9.
00:15
Roman Černý, Česká Třebová
Út 19.9.
03:00
Dana Horeličanová, Vendryně
Út 19.9.
05:00
Roman Černý, Česká Třebová
Út 19.9.
06:00
Daniela Popovičová, Košice
Út 19.9.
06:15
Jana Adámková, Moravská Třebová
Út 19.9.
06:30
Daniela Jurczkova, Baska
Út 19.9.
06:45
Dan Hrdinka, Praha
Út 19.9.
07:00
kristina Przywarova, Třinec
Út 19.9.
07:15
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
Út 19.9.
07:30
Karolina Kačírková, Příbram
Út 19.9.
08:15
Noema Čapková, Břeclav
Út 19.9.
08:30
Noema Čapková, Břeclav
Út 19.9.
08:45
Jana Melichová, Leština
Út 19.9.
10:00
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
Út 19.9.
10:15
Marie Duchoňová, Třinec
Út 19.9.
11:00
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
Út 19.9.
11:45
Eva Pšenčíková, Šumperk
Út 19.9.
12:00
Halina Gorná, Třinec
Út 19.9.
13:00
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
Út 19.9.
13:15
Z. G., Třinec
Út 19.9.
15:00
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
Út 19.9.
17:00
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
Út 19.9.
18:00
Jana Melichová, Leština
Út 19.9.
19:00
Dan Šída, Česká Třebová
Út 19.9.
20:00
Martin Ševeček, Praha
Út 19.9.
20:15
Martin Ševeček, Praha
Út 19.9.
20:30
Martin Ševeček, Praha
Út 19.9.
20:45
Helena Moslerová, Vimperk
Út 19.9.
21:00
Jana Kudelova, Ostrava
Út 19.9.
21:15
Marťa Kolářová (Majerová ), Břeclav
Út 19.9.
21:30
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
Út 19.9.
21:45
Jana Adámková, Moravská Třebová
Út 19.9.
22:00
Jana Melichová, Leština
Út 19.9.
22:15
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
Út 19.9.
23:00
Martin Toman, Kožušany
Út 19.9.
23:30
Martin Magenheim, Petřvald u N.J.
St 20.9.
00:15
Roman Černý, Česká Třebová
St 20.9.
05:45
Jana Melichová, Leština
St 20.9.
06:00
Daniela Popovičová, Košice
St 20.9.
06:15
Helena Moslerová, Vimperk
St 20.9.
06:30
Daniela Jurczkova, Baska
St 20.9.
06:45
Dan Hrdinka, Praha
St 20.9.
07:00
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
St 20.9.
08:00
Eva Pšenčíková, Šumperk
St 20.9.
10:00
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
St 20.9.
11:00
Věra Řádková, Ž (NEPOTVRZENO)
St 20.9.
11:30
Vladimír Rieglovi, Semily-Podmoklice
St 20.9.
12:00
Halina Gorná, Třinec
St 20.9.
13:00
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
St 20.9.
14:00
Věra Řádková, Ž (NEPOTVRZENO)
St 20.9.
15:00
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
St 20.9.
17:00
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
St 20.9.
17:15
Renata Gorylová, Třinec
St 20.9.
19:00
Dan Šída, Česká Třebová
St 20.9.
20:00
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
St 20.9.
21:00
Jana Kudelova, Ostrava
St 20.9.
21:30
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
St 20.9.
21:45
Jana Adámková, Moravská Třebová
St 20.9.
22:00
Vladimír Rieglovi, Semily-Podmoklice
St 20.9.
22:15
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
St 20.9.
22:30
Jana Melichová, Leština
St 20.9.
23:30
Martin Magenheim, Petřvald u N.J.
Čt 21.9.
00:15
Roman Černý, Česká Třebová
Čt 21.9.
05:00
Roman Černý, Česká Třebová
Čt 21.9.
06:00
Daniela Popovičová, Košice
Čt 21.9.
06:15
Karolina Kačírková, Příbram
Čt 21.9.
06:30
Jana Adámková, Moravská Třebová
Čt 21.9.
06:45
Dan Hrdinka, Praha
Čt 21.9.
07:00
Helena Moslerová, Vimperk
Čt 21.9.
07:15
Vladimír Rieglovi, Semily-Podmoklice
Čt 21.9.
07:30
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
Čt 21.9.
08:00
Eva Pšenčíková, Šumperk
Čt 21.9.
09:00
Renata Gorylová, Třinec
Čt 21.9.
10:00
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
Čt 21.9.
10:15
Věra Řádková, Ž (NEPOTVRZENO)
Čt 21.9.
10:30
Petr Faraga, Znojmo
Čt 21.9.
10:45
Z. G., Třinec
Čt 21.9.
11:00
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
Čt 21.9.
12:00
Halina Gorná, Třinec
Čt 21.9.
12:15
Marie Duchoňová, Třinec
Čt 21.9.
14:00
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
Čt 21.9.
15:00
Halina Gorná, Třinec
Čt 21.9.
16:00
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
Čt 21.9.
17:00
Roman Černý, Česká Třebová
Čt 21.9.
19:00
Dan Šída, Česká Třebová
Čt 21.9.
19:15
Anežka Loukotová, Turnov
Čt 21.9.
20:00
Peter a Lenka Číkovi, Praha
Čt 21.9.
20:30
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
Čt 21.9.
21:00
Jana Kudelova, Ostrava
Čt 21.9.
21:15
Karolina Kačírková, Příbram
Čt 21.9.
21:30
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
Čt 21.9.
21:45
Jana Adámková, Moravská Třebová
Čt 21.9.
22:00
Vladimír Rieglovi, Semily-Podmoklice
Čt 21.9.
22:15
Marie Duchoňová, Třinec
Čt 21.9.
22:30
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
Čt 21.9.
22:45
Helena Balcarová, Třinec
Čt 21.9.
23:00
Petr Faraga, Znojmo
Čt 21.9.
23:30
Martin Magenheim, Petřvald u N.J.
Pá 22.9.
03:00
Dana Horeličanová, Vendryně
Pá 22.9.
05:00
Roman Černý, Česká Třebová
Pá 22.9.
06:45
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
Pá 22.9.
07:00
Helena Moslerová, Vimperk
Pá 22.9.
07:15
Vladimír Rieglovi, Semily-Podmoklice
Pá 22.9.
07:30
Karolina Kačírková, Příbram
Pá 22.9.
07:45
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
Pá 22.9.
08:00
Martin Toman, Kožušany (NEPOTVRZENO)
Pá 22.9.
08:30
Renata Gorylová, Třinec (NEPOTVRZENO)
Pá 22.9.
10:15
Marie Duchoňová, Třinec
Pá 22.9.
10:30
Petr Faraga, Znojmo
Pá 22.9.
11:00
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
Pá 22.9.
13:00
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
Pá 22.9.
14:00
Halina Gorná, Třinec (NEPOTVRZENO)
Pá 22.9.
15:00
Z. G., Třinec (NEPOTVRZENO)
Pá 22.9.
16:00
Z. G., Třinec (NEPOTVRZENO)
Pá 22.9.
19:00
Dan Šída, Česká Třebová
Pá 22.9.
20:00
Peter a Lenka Číkovi, Praha
Pá 22.9.
20:30
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
Pá 22.9.
20:45
Anežka Loukotová, Turnov (NEPOTVRZENO)
Pá 22.9.
21:00
Jana Kudelova, Ostrava
Pá 22.9.
21:15
Karolina Kačírková, Příbram (NEPOTVRZENO)
Pá 22.9.
21:30
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
Pá 22.9.
22:00
Vladimír Rieglovi, Semily-Podmoklice
Pá 22.9.
23:00
Petr Faraga, Znojmo
Pá 22.9.
23:15
Roman Černý, Česká Třebová
Pá 22.9.
23:30
Martin Magenheim, Petřvald u N.J.
So 23.9.
03:00
Dana Horeličanová, Vendryně
So 23.9.
05:00
Roman Černý, Česká Třebová
So 23.9.
06:15
Karolina Kačírková, Příbram (NEPOTVRZENO)
So 23.9.
06:30
Helena Moslerová, Vimperk
So 23.9.
07:00
Vladimír Rieglovi, Semily-Podmoklice
So 23.9.
07:30
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
So 23.9.
08:30
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
So 23.9.
12:45
Halina Gorná, Třinec
So 23.9.
14:00
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
So 23.9.
14:45
Renata Gorylová, Třinec (NEPOTVRZENO)
So 23.9.
16:00
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
So 23.9.
18:00
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
So 23.9.
18:45
Roman Černý, Česká Třebová
So 23.9.
19:00
Vladimír Rieglovi, Semily-Podmoklice
Dan Šída, Česká Třebová
So 23.9.
20:00
Peter a Lenka Číkovi, Praha
So 23.9.
20:30
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
So 23.9.
21:00
Jana Kudelova, Ostrava
So 23.9.
21:15
Karolina Kačírková, Příbram (NEPOTVRZENO)
So 23.9.
21:30
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
So 23.9.
21:45
Anežka Loukotová, Turnov
So 23.9.
22:30
Helena Balcarová, Třinec
So 23.9.
22:45
Helena Balcarová, Třinec
Dominik Filip, Brno (NEPOTVRZENO)
So 23.9.
23:30
Martin Magenheim, Petřvald u N.J.
Ne 24.9.
00:00
Martin Toman, Kožušany
Ne 24.9.
00:30
E M, Lubina (NEPOTVRZENO)
Ne 24.9.
05:00
Roman Černý, Česká Třebová
Ne 24.9.
07:00
Vladimír Rieglovi, Semily-Podmoklice
Ne 24.9.
07:15
Helena Moslerová, Vimperk
Ne 24.9.
07:30
Karolina Kačírková, Příbram (NEPOTVRZENO)
Ne 24.9.
09:30
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
Ne 24.9.
12:00
Halina Gorná, Třinec (NEPOTVRZENO)
Ne 24.9.
13:00
Z. G., Třinec (NEPOTVRZENO)
Ne 24.9.
16:30
Roman Černý, Česká Třebová
Ne 24.9.
20:15
Karolina Kačírková, Příbram (NEPOTVRZENO)
Ne 24.9.
21:00
Jana Kudelova, Ostrava
Ne 24.9.
21:30
Jana Melichová, Leština
Ne 24.9.
21:45
Jana Adámková, Moravská Třebová
Ne 24.9.
22:00
Vladimír Rieglovi, Semily-Podmoklice
Ne 24.9.
23:30
Martin Magenheim, Petřvald u N.J.
Po 25.9.
03:00
Dana Horeličanová, Vendryně
Po 25.9.
05:00
Roman Černý, Česká Třebová
Po 25.9.
06:00
Jiří Šmarda, Svitavy
Po 25.9.
06:15
Jana Melichová, Leština
Po 25.9.
06:30
Jana Adámková, Moravská Třebová
Po 25.9.
07:00
Vladimír Rieglovi, Semily-Podmoklice
Po 25.9.
07:30
Karolina Kačírková, Příbram (NEPOTVRZENO)
Po 25.9.
08:30
Renata Gorylová, Třinec (NEPOTVRZENO)
Po 25.9.
09:30
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
Po 25.9.
10:00
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
Po 25.9.
10:15
Milada Macháňová, Třebotov
Po 25.9.
11:00
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
Po 25.9.
12:00
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
Po 25.9.
14:00
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
Po 25.9.
16:00
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
Po 25.9.
18:00
Jana Melichová, Leština
Po 25.9.
19:00
Dan Šída, Česká Třebová
Anežka Loukotová, Turnov (NEPOTVRZENO)
Po 25.9.
20:00
Peter a Lenka Číkovi, Praha
Po 25.9.
20:30
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
Po 25.9.
21:00
Jana Kudelova, Ostrava
Po 25.9.
21:15
Karolina Kačírková, Příbram (NEPOTVRZENO)
Po 25.9.
21:45
Jana Adámková, Moravská Třebová
Po 25.9.
22:00
Vladimír Rieglovi, Semily-Podmoklice
Po 25.9.
22:15
Helena Moslerová, Vimperk
Po 25.9.
22:30
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
Po 25.9.
23:30
Martin Magenheim, Petřvald u N.J.
Út 26.9.
00:15
Roman Černý, Česká Třebová
Út 26.9.
03:00
Dana Horeličanová, Vendryně
Út 26.9.
05:00
Roman Černý, Česká Třebová
Út 26.9.
06:30
Jana Adámková, Moravská Třebová
Út 26.9.
07:00
Jana Melichová, Leština
Út 26.9.
07:15
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
Út 26.9.
07:30
Karolina Kačírková, Příbram (NEPOTVRZENO)
Út 26.9.
07:45
Helena Moslerová, Vimperk
Út 26.9.
09:15
Renata Gorylová, Třinec (NEPOTVRZENO)
Út 26.9.
11:00
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
Út 26.9.
13:00
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
Út 26.9.
15:00
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
Út 26.9.
17:00
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
Út 26.9.
17:15
Roman Černý, Česká Třebová
Út 26.9.
19:00
Dan Šída, Česká Třebová
Út 26.9.
19:15
Jana Melichová, Leština
Út 26.9.
20:00
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
Út 26.9.
21:00
Jana Kudelova, Ostrava
Út 26.9.
21:45
Jana Adámková, Moravská Třebová
Út 26.9.
22:00
Vlaďka Mundlová, Jaroměř
Út 26.9.
23:30
Martin Magenheim, Petřvald u N.J.
St 27.9.
05:00
Roman Černý, Česká Třebová
St 27.9.
06:30
Jana Adámková, Moravská Třebová
St 27.9.
07:00
Helena Moslerová, Vimperk
St 27.9.
21:00
Jana Kudelova, Ostrava
St 27.9.
23:30
Martin Magenheim, Petřvald u N.J.
Čt 28.9.
07:00
Helena Moslerová, Vimperk
Čt 28.9.
21:00
Jana Kudelova, Ostrava
Čt 28.9.
23:30
Martin Magenheim, Petřvald u N.J.
Pá 29.9.
07:00
Helena Moslerová, Vimperk
Pá 29.9.
21:00
Jana Kudelova, Ostrava
Pá 29.9.
23:30
Martin Magenheim, Petřvald u N.J.
So 30.9.
06:30
Helena Moslerová, Vimperk
So 30.9.
21:00
Jana Kudelova, Ostrava
So 30.9.
23:30
Martin Magenheim, Petřvald u N.J.
Ne 1.10.
07:00
Helena Moslerová, Vimperk
Ne 1.10.
21:00
Jana Kudelova, Ostrava
Po 2.10.
21:00
Jana Kudelova, Ostrava
Út 3.10.
21:00
Jana Kudelova, Ostrava
St 4.10.
21:00
Jana Kudelova, Ostrava
Čt 5.10.
21:00
Jana Kudelova, Ostrava
Pá 6.10.
21:00
Jana Kudelova, Ostrava
So 7.10.
21:00
Jana Kudelova, Ostrava
Ne 8.10.
21:00
Jana Kudelova, Ostrava
Po 9.10.
21:00
Jana Kudelova, Ostrava
Út 10.10.
21:00
Jana Kudelova, Ostrava
St 11.10.
21:00
Jana Kudelova, Ostrava
Čt 12.10.
21:00
Jana Kudelova, Ostrava
Pá 13.10.
21:00
Jana Kudelova, Ostrava
So 14.10.
21:00
Jana Kudelova, Ostrava
Ne 15.10.
21:00
Jana Kudelova, Ostrava
Po 16.10.
21:00
Jana Kudelova, Ostrava
Út 17.10.
21:00
Jana Kudelova, Ostrava
St 18.10.
21:00
Jana Kudelova, Ostrava
Čt 19.10.
21:00
Jana Kudelova, Ostrava
Pá 20.10.
21:00
Jana Kudelova, Ostrava
So 21.10.
21:00
Jana Kudelova, Ostrava
Ne 22.10.
21:00
Jana Kudelova, Ostrava
Po 23.10.
21:00
Jana Kudelova, Ostrava
Út 24.10.
21:00
Jana Kudelova, Ostrava
St 25.10.
21:00
Jana Kudelova, Ostrava
Čt 26.10.
21:00
Jana Kudelova, Ostrava
Pá 27.10.
21:00
Jana Kudelova, Ostrava
So 28.10.
21:00
Jana Kudelova, Ostrava
Ne 29.10.
21:00
Jana Kudelova, Ostrava
Po 30.10.
21:00
Jana Kudelova, Ostrava
Út 31.10.
21:00
Jana Kudelova, Ostrava
St 1.11.
21:00
Jana Kudelova, Ostrava
Čt 2.11.
21:00
Jana Kudelova, Ostrava
Pá 3.11.
21:00
Jana Kudelova, Ostrava
So 4.11.
21:00
Jana Kudelova, Ostrava
Ne 5.11.
21:00
Jana Kudelova, Ostrava
Po 6.11.
21:00
Jana Kudelova, Ostrava
Út 7.11.
21:00
Jana Kudelova, Ostrava
St 8.11.
21:00
Jana Kudelova, Ostrava
Čt 9.11.
21:00
Jana Kudelova, Ostrava
Pá 10.11.
21:00
Jana Kudelova, Ostrava
So 11.11.
21:00
Jana Kudelova, Ostrava
Ne 12.11.
21:00
Jana Kudelova, Ostrava
Po 13.11.
21:00
Jana Kudelova, Ostrava
Út 14.11.
21:00
Jana Kudelova, Ostrava
St 15.11.
21:00
Jana Kudelova, Ostrava
Čt 16.11.
21:00
Jana Kudelova, Ostrava
Pá 17.11.
21:00
Jana Kudelova, Ostrava
So 18.11.
21:00
Jana Kudelova, Ostrava
Ne 19.11.
21:00
Jana Kudelova, Ostrava
Po 20.11.
21:00
Jana Kudelova, Ostrava
Út 21.11.
21:00
Jana Kudelova, Ostrava
St 22.11.
21:00
Jana Kudelova, Ostrava
Čt 23.11.
21:00
Jana Kudelova, Ostrava
Pá 24.11.
21:00
Jana Kudelova, Ostrava
So 25.11.
21:00
Jana Kudelova, Ostrava
Ne 26.11.
21:00
Jana Kudelova, Ostrava
Po 27.11.
21:00
Jana Kudelova, Ostrava
Út 28.11.
21:00
Jana Kudelova, Ostrava
St 29.11.
21:00
Jana Kudelova, Ostrava
Čt 30.11.
21:00
Jana Kudelova, Ostrava
Pá 1.12.
21:00
Jana Kudelova, Ostrava
So 2.12.
21:00
Jana Kudelova, Ostrava
Ne 3.12.
21:00
Jana Kudelova, Ostrava
Po 4.12.
21:00
Jana Kudelova, Ostrava
Út 5.12.
21:00
Jana Kudelova, Ostrava
St 6.12.
21:00
Jana Kudelova, Ostrava
Čt 7.12.
21:00
Jana Kudelova, Ostrava
Pá 8.12.
21:00
Jana Kudelova, Ostrava
So 9.12.
21:00
Jana Kudelova, Ostrava
Ne 10.12.
21:00
Jana Kudelova, Ostrava
Po 11.12.
21:00
Jana Kudelova, Ostrava
Út 12.12.
21:00
Jana Kudelova, Ostrava
St 13.12.
21:00
Jana Kudelova, Ostrava
Čt 14.12.
21:00
Jana Kudelova, Ostrava
Pá 15.12.
21:00
Jana Kudelova, Ostrava
So 16.12.
21:00
Jana Kudelova, Ostrava
Ne 17.12.
21:00
Jana Kudelova, Ostrava
Po 18.12.
21:00
Jana Kudelova, Ostrava
Út 19.12.
21:00
Jana Kudelova, Ostrava
St 20.12.
21:00
Jana Kudelova, Ostrava
Čt 21.12.
06:30
Daniela Jurczkova, Baska
Čt 21.12.
21:00
Jana Kudelova, Ostrava
Pá 22.12.
21:00
Jana Kudelova, Ostrava
So 23.12.
19:00
Vladimír Rieglovi, Semily-Podmoklice
So 23.12.
21:00
Jana Kudelova, Ostrava
Ne 24.12.
21:00
Jana Kudelova, Ostrava
Po 25.12.
21:00
Jana Kudelova, Ostrava
Út 26.12.
21:00
Jana Kudelova, Ostrava
St 27.12.
21:00
Jana Kudelova, Ostrava
Čt 28.12.
21:00
Jana Kudelova, Ostrava
Pá 29.12.
15:00
Kořenský Kořenský, Znojmo
Pá 29.12.
21:00
Jana Kudelova, Ostrava
So 30.12.
21:00
Jana Kudelova, Ostrava
Ne 31.12.
09:00
sona Brychtova, Břeclav 3
Ne 31.12.
21:00
Jana Kudelova, Ostrava